banner615

banner614

banner701

ABANOZ DESTEK SÖZÜ ALDI

banner619

12 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen CHP Akçakoca İlçe Başkanlığı Olağan Kongresi sonucunda ilçe başkanlığı koltuğuna oturmaya hak kazanan Tuğrul Abanoz, yönetimi ile birlikte Ankara'da bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. Abanoz, CHP Genel Merkezi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi temasları sonucunda Akçakoca'nın geleceği için önem taşıyan projeler için destek sözü aldığını açıkladı.

Akçakoca 26.02.2020, 16:54
1225
ABANOZ DESTEK SÖZÜ ALDI
banner682

Akçakoca CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve yönetimi, Ankara’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlk olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ile görüşme gerçekleştiren Akçakoca ilçe teşkilatı, Torun ile Akçakoca gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Genel merkezdeki temasların ardından Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne geçen CHP Akçakoca heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile istişarelerde bulundu.

29 yıllığına Akçakoca MTA (Maden Tetkik Arama Enstitüsü) Eğitim ve Dinlenme Tesisleri'ni devralan ve kente birçok sosyal alanın kazandırılmasına katkı sağlayan Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin Akçakoca ile yakın ilişkiler içerisinde olduğuna dikkat çeken Akçakoca CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, yürütülebilecek ortak çalışmalar konusunda görüş alışverişinde bulundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile görüşmenin ardından açıklamada bulunan Başkan Tuğrul Abanoz, Akçakoca için birçok alanda destek sözü aldıklarını bildirdi.

Yorumlar (1)
EMİN AKIN ABAĞBA 1 ay önce
KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN TEŞEKKÜRLER HERKESE
kapalı