banner615

banner614

banner701

AĞLAMAK YERİNE İŞ YAPSIN

banner619

İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, Akçakoca Belediyesi'nin artık geçmişe takılı kalmadan halka hizmet için çalışması gerektiğini belirterek, Başkan Okan Yanmaz'ı "Belediye başkanı aday olurken belediyenin borçlu olduğunu biliyordu. Şimdi ağlamak yerine iş yapması lazım." diyerek eleştirdi.

Akçakoca 31.01.2020, 12:23 31.01.2020, 17:17
912
banner682
İYİ Parti ilçe yönetiminin CHP’nin seçilmiş yeni ilçe yönetimine yaptığı tebrik ziyaretinde, birçok konu ele alınırken, ittifak paydaşlarından Belediye Başkanı Okan Yanmaz’a icraat eleştirisi geldi.
Akçakoca Belediyesi’nin icraatlarını değerlendiren İYİ Parti Akçakoca İlçe Başkanı Behçet Alkan Lokum, yeni seçilmiş belediye yönetimlerine bir yıl gibi bir zaman tanımanın gerektiğine işaret ederek, "Fakat mevcut belediye yönetimi artık geçmişe takılı kalmamalı." diye konuştu."Akçakoca Belediyesi'nin süresi dolmuştur. Artık bu saatten sonra iş bekliyoruz." şeklinde konuşan Başkan Lokum, "Bir sene geçti. Artık laf değil icraat görmek istiyoruz. Geçmişe sitem değil iş yapsın." diyerek Başkan Okan Yanmaz'ı hedef aldı.
Lokum ayrıca, "Belediye başkanı aday olurken belediyenin borçlu olduğunu biliyordu. Bunu bilerek ve çözme vaadiyle geldi. Şimdi ağlamak yerine iş yapması lazım." şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
18°
parçalı az bulutlu