banner615

banner614

banner701

AKÇAKOCA BELEDİYESİ TURİZMDE VİTES YÜKSELTTİ

banner619

Akçakoca'ya daha fazla yerli ve yabancı turist çekmek için kolları sıvayan Belediye Başkanı Okan Yanmaz, gezi teknesi yatırımının ardından ATV alımı için düğmeye bastı. Karar meclisten geçerse, hem turizm hem de plaj güvenliği hizmeti için 10 ATV alınacak.

Akçakoca 03.02.2020, 17:01 03.02.2020, 17:08
1599
AKÇAKOCA BELEDİYESİ TURİZMDE VİTES YÜKSELTTİ
banner682
Akçakoca Belediyesi, turizme ivme kazandırmak için yeni uygulamaları kentle buluşturmak için harekete geçti.Yaz ve kış turizmine düzenlenen safar turlarıyla önemli katkı sağlayan ATV'lerden Akçakoca'ya kazandırmak isteyen belediye, hazırlıklara başladı.
Turizm yatırımlarını hızlandıran Belediye Başkanı Okan Yanmaz, gezi teknesi yatırımının ardından bu kez 10 adet ATV alımı için düğmeye bastı.

ATV alım teklifini şubat ayı meclis oturumuna getirecek olan Belediye Başkanı Yanmaz, yapılan oylamada evet yönünde bir eğilim çıkması durumunda satın alma sürecini başlatacak.

Satın alınacak olan ATV’lerin bir kısmının plajlarda denetim yapan zabıtanın hizmetine verileceği öğrenilirken, bir kısmının da Aktaş Şelalesi, Sarıyayla Barajı gibi turistik noktalara ATV safari düzenlemek amacıyla kullanılacağı bilgisine ulaşıldı.

 
Yorumlar (5)
HÜSEYİN Yavuzdemir 8 ay önce
18 Temmuz 2019 da yaşanan sel felaketinden sonra plajlar ve sahiller pislik içinde kaldı. Öncelikle bu mekanların temizlenmesi gerekir. Ayrıca cadde ve sokakların temiz tutulmasına da gereken önem verilmeli. Turizm temizliği ister.
hasan 8 ay önce
Ankaralılar Akçakocayı seviyor. Haftasonu turları için bir iki turizm acentesiyle anlaşma yapılsın. Gelenler denizi, yeşili görsün, hamsi yesin. Akçakocaya Para akar para.
CAN.D 8 ay önce
SAYIN BASKAN ÖNCE SAHILERDEKI DUSKABINLERI TUVALETLERI DÜZGÜN YAPIN TEMIZ HIC DEYILER VE HERSENE AYNI MANZARA VEKUMLAR TASLARLA DOLU SIGARA IZMARITIDE DOLU HERGÜN TEMIZLEYEN MAKINE VAR ONU ALIN VE SEZLOGLAR COK PAHALLI HOTELERDE
CAN.D 8 ay önce
AKCAKOCADA HOTELER COK PAHALLI VE SAHILERDEKI DUS KABIN VE TUVALETLER COK PIS HEMDE NASIL VE SAHILDEKI KUMLAR COK INCE OLMASI LAZIM HERYER TAS MAKINA VAR SIGARA IZMARITINI TASLARI AYITLAYAN ONU ALIN ÖNCE VE SEZLOKLARA COK PAHALI NEDEN AKCAKOCAYA GIDEYIMKI AKDENIZ SÜPER HERSEY GÜZEL
Turist 8 ay önce
Başkan bey ilkonce limani sehirden tasi..ayzlininno assağilara..eskisi gibi orasi plaj olsun.parali giriş yap.sok marketin ust tarafina banklar koy
17°
parçalı az bulutlu