banner615

banner614

banner701

AKÇAKOCA'DA DÜZCE SEFERBERLİĞİ

banner619

Düzce’nin denize açılan penceresi Akçakoca'da yaz aylarında Düzce’deki vatandaşlar için gece 24:00'a kadar araç kaldırılacak.

Akçakoca 17.06.2019, 11:31 17.06.2019, 18:05
5308
banner682

Turizm sezonunu yoğun bir şekilde geçirmek isteyen Akçakoca'da sadece şehir dışından gelecek turistler düşünülmüyor. Kentin turizmde söz sahibi olan kesimleri kafa kafaya vererek, yeni kararlar aldı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Turizm Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici ve yazıhane sahibi Oktay Ustabaş'ın katılımıyla yapılan toplantıda yaz sezonunda Akçakoca’dan Düzce'ye gidiş-dönüş saatlerinde değişiklik yapıldı. Buna göre; seferler gece saat 24:00'a kadar uzatıldı.

Bununla birlikte yaz aylarında turizm hareketliliğini sağlamak için ilçenin farklı yerlerine minibüsler için durak yapılması gerektiği yönündeki talebi olumlu karşılayan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, işletme sahiplerine gereken desteğin verileceğini vurguladı.

Gece 24:00'a kadar Düzce’ye araç kalkacak

Yazıhane sahibi Oktay Ustabaş, gazetelere yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

"Yıllardır bu minibüs ve ulaşım konusunda sıkıntılarımız vardı. Geçmiş dönemlerde o sıkıntıları çözemedik. Seçimle birlikte Akçakoca'nın turizminde de yeni bir başlangıç yapıldı. Turizm Derneği ve belediye başkanımız ile yaptığı görüşmelerde yaz sezonunda artan turist sebebiyle seferlerin gece belli saatlere kadar uzatılması kararı alındı. Buna göre Değirmenağzı'ndan kalkış yapmak suretiyle belirli noktalarda güzel ve güvenli bir şekilde sabah saat 06:45 ile talepler doğrultusunda gece saat 24:00'a kadar Akçakoca'dan Düzce'ye araç kaldırılacak."

 Gündüz 20 dakikada sefer olacak

Ustabaş, ayrıca Akçakoca-Düzce seferlerinin gündüz 20 dakikada bir olacağını aktardı. Yine akşam  saat 20:00'dan gece 24:00'a kadar Akçakoca'da Düzce'ye minibüs seferi olacak. Düzce’den Akçakoca'ya dönüşte ise son sefer ise saat 01:00’da olacak." dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (22)
Necmi 1 yıl önce
Minibüsle r isteyince bilet vermiyorlar yok hiç birinde bizde sirkete verip parasini alamıyor.uz. bizim akcakoca li larda çok bağırarak konuşuyor .kavga ci lar Afganistan li nin parası olsa alır şort belediye alsın.sev âp tir is insanları a
ilhami 1 yıl önce
Akcakoca duzce minibüsle rın de isteyene bilet yok çalıştığım sirket bileti getirince parasini veriyor böyle cepten gidiyor .zaten ne ali yokki .bizim akcakocada da çok bağırip konuşan yani Afgan dan aşağı değiliz.
kaan 1 yıl önce
plaj pis esnaf herkesi yolunucak kaz görüyor kabin duş yok bunları giderirse herkese faydası olur 2 sene karasuya gittik yazık günah
HACER 1 yıl önce
SAHİL KENARLARINA DUŞ YERLERİ VE SOYUNMA ODALARI KOYARSANIZ İNSANLAR ARABALARINDA REZİLLİK CEKMEZLER SAYGILAR...
Murat B 1 yıl önce
Afgan ve özellikle
Suriyeliler bu memlekettler
Tarihleri boyunca boyle düzensizlik boyle terbiyesizlik boyle rahatsizlik görmedi ne esnafa faydalari var ne ailelelere kendi memleketimde denize giremiyorum...
Ensar 1 yıl önce
O hakir gördüğünüz Arap yurttaşlar sizden daha fazla para bırakıyor ilçeye.Milletin ekmeğiyle oynamayın.Bu ülkede kafa tasçılık tutmaz artık.Az öteye.
Akçakocalı 1 yıl önce
Allah rızası için sefer artacağına şoförlere eğitim verin arabaları duzelttirin yolda istop eden freni tutmayan araçlarla gidiyoruz adamlar sırf para kazanmak için milletin canını tehlikeye atıyor Sayın Okan YANMAZ Başkanım duy sesimizi.
Akcakoca Kervan. 1 yıl önce
baskan bazı saatelerde Kervandan giriş yapilsin Konuralp beci öyle yapiyor.bizde öyle istiyoruz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
30°
parçalı bulutlu