banner615

banner614

banner701

AKÇAKOCA'DA OLMAMASI GEREKEN MANZARA

banner619

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde sanki koronavirüs salgını yokmuş gibi çoğu Akçakocalı'nın soluğu sokaklarda alması ve özellikle sosyal mesafe olan 1 metre kuralına uymaması 'Bu kadar da olmaz' dedirtti.

Akçakoca 28.03.2020, 11:45 29.03.2020, 12:28
4580
AKÇAKOCA'DA OLMAMASI GEREKEN MANZARA
banner682

Düzce Valiliği ve Akçakoca Kaymakamlığı'ndan gelen uyarıların yanı sıra cami ve belediye hoparlörlerinden sık sık yapılan ikazları Akçakoca'da çoğu vatandaş takmıyor.

Başta 65 yaş üzeri vatandaşlar olma üzere, çarşıya çıkmaları mecburi olmayan vatandaşların evde kalmalarının sürekli olarak anons edilmesine rağmen, Akçakoca çarşı ve meydanları kalabalıktan geçilmiyor.

Tüm uyarılara rağmen, vatandaşın evde kalma kuralını hiçe saydığını her noktada görmek mümkün. Özellikle paraya temas edilmemesi yönünde yapılan ikazlara karşılık banka ve PTT şubeleri önünde oluşan kalabalık dikkat çekerken, sosyal mesafenin korunamaması yurt genelinde koronavirüse karşı verilen mücadele ne kadar duyarsız hareket edildiğini gözler önüne seriyor.

banner710
Yorumlar (3)
Can 2 ay önce
İnsanlar çocuğunu, eşini,akrabasını,komşusunu düşünmüyor. Bana birşey olmaz havasındalar.Herkes sokakta polisi dinleyen yok. Hastanelerde yer dolunca nereye gidecekler merak ediyorum.
Barış 2 ay önce
YARIN ÖBÜR GÜN VİRÜSÜ KAPTIKLARINDA YASAĞI DELEN SORUMSUZCA DAVRANAN İNSANLARA SAYGISI OLMAYAN BU ŞIMARIK BANA BİRŞEY OLMAZ DİYE KONUŞANLAR KURTARIN BİZİ DEDİKLERİNDE VETERİNER YOLLAMAK LAZIM
Yazıklar olsun 2 ay önce
Yani zorla bilerek isteyerek virüs toplumumuzu yok etsin diye çaba gösteriyor bunlar, Allah ıslah etsin, vurdumduymaz bir millet haline geldik, yazık.
14°
kapalı