banner615

banner614

banner701

AKÇAKOCA SAHİLLERİ ‘MÜKEMMEL’

banner619

Sağlık Bakanlığı yetkililerince Akçakoca sahillerinde inceleme yapıldı. "Batı Karadeniz'in incisi" olarak tabir edilen Düzce'nin Akçakoca ilçesindeki plajlar, Sağlık Bakanlığı yetkililerince yapılan incelemede tam not aldı. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ‘Belediye başkanı seçilir seçilmez Çuhallı Plajı'nda kanalizasyon sorunu vardı. Bu sorunu çözdük’ açıklamasında bulundu.

Akçakoca 14.07.2019, 14:33 15.07.2019, 17:21
2750
banner682

Akçakoca İlçesinde bulunan 12 plajın su sağlığı, Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan incelemede temizlik ve güvenlik konusunda "mükemmel" olduğu belirlendi.Bakanlık tarafından tam not alan plajlar hakkında değerlendirmelerde bulunan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz şunları söyledi:

“Bakanlık, yaptığı inceleme sonrası Akçakoca sahillerini gerçekten çok temiz ve denizine pislik atmayan deniz olarak ilan etti. Bunu biliyorsunuz, belediye başkanı seçilir seçilmez Çuhallı Plajı'nda kanalizasyon sorunu vardı. Bu sorunu çözdük. Böyle iki üç yer vardı onların da sorununu çözdük. "'Temizleme işine devam edeceğiz'

Sahillerde temizlik ve diğer unsurlar için gerekli çalışmalara hız verdiğini aktaran Yanmaz, şöyle konuştu:

"Sahillerimize sahil temizleme makinesini  Sayın Valimizin desteğiyle Filyos ilçesinden getirdik. Sahil temizliği yaptık ve tekrardan getirip temizleme işine devam edeceğiz. Biz bu çalışmalar sayesinde Akçakoca sahillerini temiz tutmaya çalışıyoruz. Biliyorsunuz Akçakoca ilçesinde 3 tane mavi bayraklı plajımız var. Çalışmalarımızı daha da genişletip devam edeceğiz. Bu çalışmalarımızı tüm Akçakocalıların ve Türkiye'nin bilmesini istiyoruz." (AA)
 

banner710
Yorumlar (9)
şaka olmalı 12 ay önce
aynı akçakoca sahillerinden mi bahsediyoruz bence başkan biraz gezsin çöplük gibi her yer... bizim insanımız da ayrı duyarsız ulan ne var çöp atıyorsun sağa sola, her yer çöp kovası git oraya at... bu kadar insan çöpten şikayet ediyor ama nedense her yer çöp... klavye başında mı duyar kasıyoruz yoksa... yöre haklı olarak bir öz eleştiride gerekir sanki....
VATANDAŞŞŞ 12 ay önce
Galiba bu haber bir şaka ben geçen hafta denize girdiğimde yoğurt kovasından tutun da poşetlere ,çöplere evsel atık dahil her şey vardı.
kimm 12 ay önce
sen ben atıyoz kim atacak uzaydan gelmiyor ya
Kararenizin incisi 12 ay önce
Sayın başkan akçakocadanmı bahsedion sen ne zaman sahillere indin de dolaştın oturduğun koltuktan kalkta sahillerle ilgilen sezon 3 ay sezon öncesi başlaman gerekli temizliğe sezon bitio temizlik dion her yer pislik içinde akçakoca bunu hak etmioooo
Düzceli81 12 ay önce
Yahu nerde mukemmel başka bi akcakocadan mi bahsediliyor acaba gezmeden yazip cizin
DÜZCELİ 12 ay önce
Nesi mükemmel ya pislik götürüyor heryeri kumsalından tut denizine kadar heryer çöp ve pis kokusu var..
halk 12 ay önce
kim dedi..Birde multecilerden arindirsaniz birde agaclara bakim yapsaniz.muzikli hicbiryer olmazmi bi turistik sehirde.
idris 12 ay önce
deniz berbat ama hic sezon yok..
Serdar gürler 12 ay önce
Birde karadonlularla suriyeli ve afganlı artık hangi birisi varsa sahile sokmasanız millette bir rahat etse daha güzel olmazmı.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
hafif yağmur