banner615

banner614

banner701

AKÇAKOCA’DA NÜFUS 5 KATINA ÇIKTI

banner619

Ramazan Bayramı tatilini geçirmek için Düzce'nin Akçakoca ilçesine gelenler adeta sahillere akın etti. Ramazan Bayramı tatilini değerlendirmek için ilçeye çok sayıda yerli turist geldi. Yaklaşık 38 kilometrelik sahil şeridi ve mavi bayraklı 3 plaja sahip Akçakoca'nın en fazla rağbet gören plajı Çuhallı oldu.

Akçakoca 07.06.2019, 10:54 07.06.2019, 13:44
1445
banner682

Ramazan Bayramı tatilini değerlendirmek için ilçeye çok sayıda yerli turist geldi. Yaklaşık 38 kilometrelik sahil şeridi ve mavi bayraklı 3 plaja sahip Akçakoca'nın en fazla rağbet gören plajı Çuhallı oldu. Turistlerin ilçeye yoğun ilgisi güney sahillerini aratmazken, 25 bin kişilik ilçenin nüfusu yaklaşık 5 katına çıktı. Otel ve pansiyonlar da yüzde 100 dolulukla hizmet veriyor. 
Akçakoca Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilçede tüm tesislerin dolduğunu söyledi.Sezon başlangıcının bayram tatiline denk geldiğini ve bayram sonrasında da bu yoğunluğu beklediklerini vurgulayan Yemenici, "Geçen yıl sezonu 30 Haziran'da açmıştık fakat bu yıl havaların güzel gitmesi nedeniyle erken sezon açılışı oldu. Sezon çok iyi gidiyor ve umuyoruz bundan sonra da bu şekilde devam eder." dedi."Güney sahillerini aratmıyor"

Akçakoca'nın büyük metropol kentlerin arasında yer aldığı için ilgi gördüğüne değinen Yemenici, şöyle konuştu:

"Güney sahilleri vatandaşların ve yurt dışından gelen turistlerin ilgisi nedeniyle tam kapasiteyle doldu. Vatandaşlar bu yüzden farklı alternatiflere yöneldi. Ulaşımı kolay olan ve geniş sahil bandı olan ilçemize ilgi arttı. Şu an sahillerimiz güney sahillerini aratmayacak dolulukta." Bu arada, bölgedeki turizm yoğunluğu ve sahiller, drone ile de havadan görüntülendi. (AA)

banner710
Yorumlar (10)
cooo akıl 1 yıl önce
arapsevici.Bizde çok severiz arabı..Ama en iyi arap ülkesinde kalan ülkesi için savaşan arap.Ülkesinde bi halta yaramayan korkan arapdan bi hayır ülkesine gelmemiş senın vatanına hiç gelmez.Sen git onların yerine savaş.
coo ya ynt. 1 yıl önce
ne arap sevicisin sen öyle.Onlarda türk kızlarını çok seviyolar.Ha bire foto çekiyolar.Hatta olmadı bizim vatanımız diyorlar.anladın sen onu.
Coo ya cvp 1 yıl önce
Çokmu hoşuna gidiyo kadınlara bakmaları foto çekmeleri..sen nesin..Sen önce vatanına sahip çıkmasını öğren.Çok seviyosan mülteci al evinde besle..Zaten hepsi yarma gibi..
YAVUZ0881 1 yıl önce
Aynen plaj ve caddeler afgan suriyeli iranlı ıraklı pakistanlı helal ülkeme ülkede mülteci olduk sağolun varolun
Düzceli Vatandaş 1 yıl önce
Birde Millette para yok hani
Düzceli Vatandaş 1 yıl önce
Oraya gelmek bedava mı
düzceli vatantaş 1 yıl önce
denize girmek parayla mııı??
d. 1 yıl önce
su daha yerinde degil soguk hasta ishal olucak millet
Serdar gürler 1 yıl önce
Birde suriyeli ve afganlıları sahile sokmasanız adamlar röntgen başta yapmadıkları pislik yok rezil insanlar ailenle sahilde oturamıyorsun bile birde öcüler var kültürsüz eğitimsiz hilkat garibeleri.
Coo 1 yıl önce
Bir de senin gibi medeni!!!ler var. Adamsan öcü kelimesini aç da TCKnın 216. maddesini devreye sokalım. Hodri meydan! İnsan ol, insan...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19°
açık