banner615

banner614

banner701

BAŞKAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca'nın 50 yıllık temiz su ihtiyacını temin edecek ilçeye bağlı Koçullu Köyü'nde bulunan arıtma tesisi inşaatını yerinde inceledi.

Akçakoca 02.11.2019, 10:55
444
BAŞKAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
banner682
Özellikle yaz aylarında su sıkıntısının en belirgin hissedildiği ilçelerden olan Akçakoca'da bu sorunu uzun süre ortadan kaldırması hedefiyle yapımı tamamlanan Sarıyayla Nazmi Çiloğlu Barajı'ndan sonra suların temiz bir şekilde musluklardan akması için Koçullu Köyü'nde arıtma tesisi inşaatına başlandı.


Akçakoca'da su sorununun tarih olması hedefiyle çalışmalarda bulunduklarını her fırsatta dile getiren Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca'nın 50 yıllık temiz su ihtiyacını karşılayacak olan ve günlük 26 bin metreküp kapasiteye sahip olan dünya standartlarında temiz su temin edecek olan yeni arıtma tesisinde incelemelerde bulundu.


İlçeye bağlı Koçullu Köyü'nde bulunan 22 dönüm üzerine kurulu olan arıtma tesisi inşaatını yerinde inceleyen Başkan Yanmaz, kendisine eşlik eden yetkili ve teknik personelden çalışmaların ilerleyişi hakkında detaylı bilgiler aldı.


HABER:C.ÜSTÜNER
banner710
Yorumlar (0)
20°
açık