banner615

banner614

banner701

BAŞKAN VE MECLİS ÜYELERİNDEN YERİNDE İNCELEME

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve MHP’li belediye meclis üyeleri, ilçenin farklı noktalarında tamamlanma aşamasına gelen çalışmaları yerinde inceledi.

Akçakoca 18.05.2020, 13:00
1825
BAŞKAN VE MECLİS ÜYELERİNDEN YERİNDE İNCELEME
banner682

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve MHP’li belediye meclis üyeleri, dün akşam iftardan sonra bir araya gelerek merkez çarşıda, liman içi bölgesinde ve tarihi şahsiyetlerin heykel ve büst çalışmalarının bulunduğu alanda incelemeler yaptı.

Son aşamaya gelen çalışmalarla ilgili personelden bilgiler alan Başkan Yanmaz, her aşamasını titizlikle takip ettiği sosyal donatılar ve heykellerin Akçakoca’ya yeni bir soluk getireceğini belirtti. Başkan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz, heykeller önünde çalışmaların hızla yürümesine katkı sağlayan meclis üyeleriyle birlikte hatıra fotoğrafları da çektirdi.

Bilindiği üzere yürütülen bu çalışmalarla Akçakoca’nın fiziki görünümüne estetik dokunuşlar yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, hem vatandaşların yararlanacağı yeni yeşil alanların sayısını arttırıyor hem de Akçakoca’nın turizm değerini yükseltmeyi hedefliyor.

Yorumlar (7)
Halil 5 ay önce
Bu ne rezilliktir ya, bırakın şov yapmayı artık, görüntü kirliliğinden başka birşey değil, ağaç dikin
Baba Burjuva 5 ay önce
Ne heykel meraklısı bir başkanmış bu kadar fazla yapılmaz bence bizler Osmanlı torunu olduğumuzu biliyoruz.keleşi götüren heykel oldu unutma başkan
kadane nice 5 ay önce
Eskilerle övünerek gıygıyla vıyvıyla ömrünüz geçecek.
CAN.D 5 ay önce
HEYKEL TIRAS NE ISE YARAR GECMISIMIZI HATIRLATIR
heykeltıraş 5 ay önce
heykel sayısı az olmuş..
çok yanlış 5 ay önce
İslamiyette heykel diye birşey yoktur. Büyük günahtır. Ayrıca topluma millete hiç bir faydası da yoktur. Kusura bakmasınlar son derece yanlış ve gereksiz buluyorum. Bu heykel belasından kurtulamadık gitti.
Puta tapma yoktur. 5 ay önce
Bugünkü siyasilerin 50 metre karelik binalardan sarkan afişlerine ne diyorsun. Bizce heykel değil, put ve puta tapmak islamda yoktur. Putun ne olduğunu da sen araştır.
18°
parçalı az bulutlu