banner615

banner614

banner701

BAŞKAN YANMAZ MÜJDEYİ BİZZAT VERDİ

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, birkaç gün önce taleplerini ileten Postane Sokağı esnafının çağrısına kulak verdi. Postane Sokağı esnaflarını ziyaret eden Yanmaz, esnafın istediği şekilde bir sokak güzelleştirme çalışması başlattı.

Akçakoca 21.05.2020, 12:30 21.05.2020, 11:55
1587
BAŞKAN YANMAZ MÜJDEYİ BİZZAT VERDİ
banner682

Konumu itibariyle Akçakoca’da ilginin az olduğu sönük sokaklardan biri olarak gösterilen Postane Sokağı’nın esnafları yeni bir proje ile sokağın canlandırılmasını istiyor.

Bunun için topladıkları imzalı talep dilekçelerini birkaç gün önce Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz’a ileten esnaflar, Akçakoca Belediyesi’nin şehir merkezinde yürüttüğü ışıklı peyzaj çalışmasını beğendiklerini belirterek, benzer dokunuşların sokaklarına da yapılmasını talep etti.  

Başkan Yanmaz, bugün o müjdeyi esnafa bizzat kendisi verdi. Postane Sokağı’na giderek esnaflarla bir görüşme yapan Başkan Yanmaz, kendilerinin tam olarak nasıl bir proje istediklerini sordu.

Esnafın fikir ve önerilerini kaydeden Başkan Yanmaz, çalışma arkadaşlarına talimat vererek projeye derhal başlanmasını istedi.

Akçakoca Postane Sokağı’nın çehresini değiştirecek ve esnafın gelirlerini arttıracak bu müjdeli haber üzerine esnaflar Başkan Yanmaz’a teşekkürlerini iletti.

Yorumlar (3)
Cuhallili 4 ay önce
Başkan efsunlu sanırım koronaya karşı. maskeye ihtiyaç duymuyor.. Örnek olması gereken kişileri çok yanlış seçmişiz çok..
TURİST. 4 ay önce
NAPACAKLAR ZORLAMI SOKACAKLAR O SOKAĞA..
Akcakocalı 4 ay önce
Başkan çok iyi gidiyorsun çook.
25°
parçalı az bulutlu