banner615

banner614

banner701

BAŞKAN YANMAZ’IN TALİMATIYLA SIKI DENETİM

banner619

Akçakoca Belediyesi, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında bir süredir kapalı olan ve 11 Mayıs’ta yeniden açılan berber ve kuaförlere yönelik denetimlerine devam ediyor.

Akçakoca 20.05.2020, 10:44 20.05.2020, 10:48
2859
BAŞKAN YANMAZ’IN TALİMATIYLA SIKI DENETİM
banner682

Akçakoca Belediyesi zabıta ekipleri kuaför ve berberleri denetledi. Koronavirüs salgını nedeniyle kapatılan ve yaklaşık 50 gün sonra tekrar açılan berber ve kuaförler salonlarında tedbirlere uyarak çalışılıp çalışılmadığı sık sık kontrol ediliyor. Bu kapsamda bu sabah Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatları doğrultusunda, Akçakoca Belediyesi zabıta Müdürlüğünce denetim gerçekleştirildi.

Berber ve kuaför esnafını denetleyen zabıta ekipleri, bu süreçte uyulması gereken kurallarla ilgili esnafı bilgilendirdi.

Denetimlerde işyerlerinin temizliği, dezenfektan ya da kolonyaların bulundurulması, maske takılması, sosyal mesafeye uyulması, randevu usulü çalışılması, tek kullanımlık havluların tercih edilmesi gibi konularla ilgili esnafa açıklamalarda bulunuldu ve bu süreçte çalışma esaslarına uyulması gerektiği konusunda uyarılar yapıldı.

Yorumlar (1)
VATANDAŞ CİDDİYE ALMIYOR 4 ay önce
HERKES SOKAKLARDA SANKİ VİRÜS YOKMUŞÇASINA GEZİP TOZUYOR HERŞEY HALK İÇİN KUAFÖRLER, VEYA MARKETLER VS. KAPANACAK, YOK ŞU OLACAK YOK BU OLACAK HEPSİ MASAL.
27°
parçalı az bulutlu