banner615

banner614

banner701

BAŞKAN YARDIMCISI GENEL MÜDÜR OLDU

banner619

Akçakoca Belediyesi'nde beklenen görev değişimi gerçekleşti. Yaklaşık bir yıldır belediye başkan yardımcısı olarak görev yapan Hakan Öztaş belediye şirketi Abitaş'a müdür olarak atanırken, yeni Başkan Yardımcısı olarak Meclis Üyesi Şenol Yazgan atandı.

Akçakoca 20.02.2020, 16:02
2166
BAŞKAN YARDIMCISI GENEL MÜDÜR OLDU
banner682

Akçakoca Belediyesi başkan yardımcılığı makamında bayrak değişimi. Yaklaşık bir yıldır başkan yardımcılığı koltuğunda oturan Hakan Öztaş’ın yerine Belediye Meclis Üyesi Şenol Yazgan   getirildi. Hakan Öztaş ise Akçakoca Belediyesi bünyesinde bulunan Abitaş şirketine müdür olarak atandı.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz yeni sağ kolu olan Şenol Yazgan’ı ve Abitaş Genel Müdürü olarak atanan Hakan Öztaş’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Okan Yanmaz görevini 1 yıla yakın süredir yardımcılığını yürüten Hakan Öztaş’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Amaçlarının Akçakocalılar'a hizmet olduğunu ifade Akçakoca Belediyesi yeni Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan da Akçakoca’nın sorunlarına vakıf olduklarını ve bu sorunların çözümü için Başkan Okan Yanmaz ve başkan yardımcıları ile birlikte çalışacaklarını söyledi.

Yorumlar (0)
27°
az bulutlu