banner615

banner614

banner701

BIÇAKLI KAVGADA AĞIR YARALANMIŞTI

Akçakoca'da 2 gün önce yaşanan bıçaklı kavgada ağır yaralanan 3 çocuk babası genç adam tedavi gördüğü Düzce Üniversite Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Akçakoca 24.10.2019, 11:38 25.10.2019, 11:56
6078
banner682

Akçakoca Gazetesi'nde yer alan bilgilere göre; kentte önceki gün yaşanan olayda, tartıştığı T.R. isimli şahıs tarafından bıçakla yaralanan Özer Çetin, kaldırıldığı hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.

Bacağından aldığı bıçak darbesinin şah damarına isabet ettiği öğrenilen Özer Çetin’in yoğun kan kaybı yaşadığı, tüm müdahalelere rağmen yaşam mücadelesini kaybettiği öğrenildi.

Çetin’in Düzce Üniversite Araştırma Hastanesi morgunda bulunan cenazesinin, hastanede yapılan işlemlerin ardından Akçakoca’ya getirileceği ve bugün içinde defnedileceği belirtildi.

3 çocuk babası Özer Çetin’i bıçaklayan T.R’nin ise olayın hemen ardından polisler tarafından gözaltına alındığı bilgisi edinildi.

banner710
Yorumlar (5)
Sansarr 9 ay önce
Sizz kimsiniz cakkallar sari yaylaaa sen kimsin
Sarıyayla kabalak Mah 9 ay önce
Özer Makanın Cennet oldu. Kalite Arkadxşdın Kahbelwre kalleşçe Yenik Düştük...Allah Büyük Özerim
Reis 9 ay önce
Allah rahmet etsin geride kalanlara sabırlar versin,mert bir insandı ,namertlere kalmaz yapılan...
? 9 ay önce
Bu adamı bıçaklayan şerefsiz...! O oğlunun ağlamaları yüreğimi dağladı, o yavrunun sesle ağlamaları benim yüreğimi parçaladı, bu adam bıçaklanacak kadar ne yapmış olabilir böyle?
Sokaktaki Adam 9 ay önce
O bir kere öldü ancak onu öldüren bundan sonra bunu hiç unutamayacaktır. Aklından hiç çıkmayacaktır. Özgürlüğü de artık kısıtlanacaktır. İbret olsun anlık öfkeyle yaşayanlara ve sinirlerine hakim olamayanlara.
21°
açık