banner615

banner614

banner701

BU KEZ İL İÇİ ATAMA YAPILDI

banner619

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü makamına yapılan yeni atamanın ardından Akçakoca İlçe Emniyet Müdürü de değişti. 5 yıldır Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Levent Kürşat Aykaç, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne atandı. Yerine ise Lojistik Şube Müdürü Fatih Ünsal getirildi.

Akçakoca 05.10.2019, 14:22 05.10.2019, 18:14
1577
banner682

Düzce İl Eminyet Müdürlüğü'nde yaşanan değişimin ardından Düzce'nin en büyük ilçesi olan Akçakoca'nın emniyetinde de il içi atama gerçekleşti.

Bilindiği gibi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Düzce İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz Emniyet Genel Müdürlüğü emrine atanırken, Batman İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan ise Düzce İl Emniyet Müdürlüğü görevine getirilmişti. Yeni İl Emniyet Müdürü Akkaplan Düzce'deki görevine başlarken, il içinden atama yeni haberleri de gelmeye başladı.

2014 yılının haziran ayından bu yana Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Levent Kürşat Aykaç, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne atandı.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Lojistik Şube Müdürü görevini yürüten Fatih Ünsal da Akçakoca’ya ilçe emniyet müdürü olarak atandı.

banner710
Yorumlar (1)
Can 8 ay önce
Hayırlı olsun müdürlerimize ve hemşehrilerimize
13°
kapalı