banner614

banner701

“BURASI BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”

banner619

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Akçakoca'da inşaatları devam eden vilayet konakları ve sel afetinden etkilenen köy yollarının yapımını kontrol etmek için incelemelerde bulundu.

Akçakoca 15.05.2020, 17:30
1259
“BURASI BİZİM GÖZ BEBEĞİMİZ”
banner682

Vali Dağlı, ilçenin Yukarı Mahallesi'nde Vilayetler Birliği inşaatını kontrol ettikten sonra sel afetinden etkilenen köy yollarındaki çalışmaları inceleyeceğini söyledi.

İncelemenin ardından gazetecilere açıklamada bulunan Vali Dağlı, "Bugün Akçakoca'daki inşaatlarımız devam ediyor. Burada iki konağımızın haziran ayının sonu gibi faaliyete geçeceğini tahmin ediyoruz. Çabamız bu yönde. Tabii Kültür Varlıkları Koruma toplanamadığı için ondan dolayı biraz gecikme oldu. Tabii bunları telafi ediyoruz diye düşünüyoruz." dedi.

Akçakoca halkına koronaviüs ile başarılı bir şekilde mücadele ettiği için teşekkür eden Vali Dağlı, şöyle konuştu:

"Akçakoca halkının duyarlılığı ile bunu başardık. Hafta sonları giriş çıkışları biraz kısıtladık. Sahil kenarlarını da kısıtladık. İnşallah bayramı da bu şekilde geçirirsek bayram sonuna yeni bir şekilde yeniden ferah bir şekilde Akçakoca'mız misafirlerini karşılar diye düşünüyor, temenni ve ümit ediyoruz. Burası bizim göz bebeğimiz. Özellikle Yukarı Mahalle kurulu hale gelecek. Akçakoca, Ankara, İstanbul ve çevre illerden gelen misafirlerini ağırlamaya devam edecek inşallah. Bizim temennimiz bu yönde. Ben Akçakoca halkımızın duyarlılığı için teşekkür ediyorum."

banner710
Yorumlar (2)
Akakak 3 hafta önce
İl genel meclisi maalesf çok başarısız..bence hükümet 2021 yılında seçime gitmeli....cunku gerek belediye gerekse il genel meclisi çok başarısız ve ülke genelinde böyle gözüküyor..chp ve iyi partili belediyeler daha çok çalışılırken ak partili belediyeler şaşkınlık içerisinde
Şampiyon 3 hafta önce
Her gün sahada ; iş takibinde hızına yetişemiyoruz çok istekli ve çalışkan vali beyimizi inşAllah başka ile ataması gerçekleşmez uzun süre
19°
kapalı