banner615

banner614

banner701

ÇALIŞMALARI YERİNDE TAKİP ETTİLER

banner619

Akçakoca Belediyesi’nin merkez çarşı ve çevresini düzenleme çalışmaları kapsamında şehir meydanına Atatürk heykeli dikildi. Heykel, yoğun yürütülen bir çalışmanın sonunda Ata’nın doğum günü olarak ilan ettiği 19 Mayıs’a yetiştirilirken, gece saatlerinde yürütülen çalışmaların başında Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Umut Işığı Koordinatörü Nursen Yanmaz vardı.

Akçakoca 19.05.2020, 11:55
805
ÇALIŞMALARI YERİNDE TAKİP ETTİLER
banner682

Akçakoca Kent Meydanı’na 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın yıl dönümüne saatler kala Atatürk heykeli dikildi. Heykelin dikilme çalışmalarını MHP’li Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz yerinde takip ederken, onlara MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel ile MHP İl Genel Meclisi Üyesi Ergin Özensel de eşlik etti.

Atatürk heykelinin Akçakoca’ya hayırlı uğurlu olmasını diledi

Heykel dikim çalışmaları sırasında bir açıklama yapan Belediye Başkanı Okan Yanmaz, eskiden Atatürk Meydanı olarak bilinen bu meydana böyle bir düzenleme yaptıklarını, 19 Mayıs’a yetiştirmek için de hızlı bir çalışma yürüttüklerini söylerken, Atatürk heykelinin Akçakoca’ya hayırlı uğurlu olmasını diledi.

“Gurur duyduk”

Başkan Yanmaz’dan sonra bir açıklama yapan MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, vatandaşların içinde olarak onların görüş ve taleplerini dinlediklerini, taleplerin Başkan Yanmaz tarafından hayata geçirilmesi karşısında gurur duyduklarını söyledi.

Özensel, ”Başkanımız sağolsun. Akçakoca’nın merkezini çok güzel değiştirdi. Herkesin takdir ettiği çalışmaları yaptı. Güzele güzel dememiz lazım. Kendisini tebrik ediyorum” dedi.

“Final çalışması oldu”

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Koordinatörü Nursen Yanmaz da yaptığı açıklamada, meydan düzenlemesi sonrasında Atatürk heykelinin final çalışması olduğunu belirterek, Akçakoca’ya hayırlı olmasını diledi.

Heykelin dikilmesi aşamasında ekipleri yalnız bırakmayan MHP Düzce İGM üyesi Ergin Özensel de yaptığı açıklamada, çok güzel bir çalışma olduğunu söyledi.

Başkan Yanmaz’a özellikle teşekkür etti

Türk büyükleri heykellerinin de yıllardır beklenen bir çalışma olduğu belirten Özensel, Akçakoca’ya yakışan ve özlenen çalışmalar olduklarını söyleyerek Başkan Yanmaz’a özellikle teşekkür etti.

Son olarak bir açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Şenol Yazgan, ”Okan Yanmaz ve ekibi kısıtlı imkanlarla Akçakoca’nın çehresini değiştiren güzel işler yapıyor. Bizi izlemeye devam edin” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Okan Yanmaz, geç saatlere kadar yoğun mesai harcayan personelini de unutmadı. Çalışan personelin yanlarına giderek kendilerine teşekkür eden Yanmaz her zaman kendilerinin yanında olduğunu, birlikte el ele vererek çok daha güzel hizmetleri Akçakoca’ya kazandıracaklarını söyledi.

banner710
Yorumlar (24)
Düzceli 1 hafta önce
En çok heykeli olan İzmire gidin lağım kokusundan duramazsnız. Bu heykel işi boş arkadaşlar. Kimin olursa olsun. Hizmet isteyelim. Bizi hep heykelle kandırıyorlar.
HakikiDüzceli 1 hafta önce
Sen boşsun farkında mısın?
Asiltürk 1 hafta önce
şeyhine kulluk eden ve gürcistandan gelip burda ataya saygı duymayan gürcü Türkiye çok hain gördü ama hepsine tarihe gömdü.Ya saygı duy yada Gürcistanda konuş.Konuşamazsında orda.Ne Mutlu Türküm Diyene
Mhp 1 hafta önce
Başkan bize ait ne varsa satmaya başladın, tamam anladık para yok peki bu yapılan heykeller ile çalışanlarına para vereceksin, sularımız kesik, çamur gibi su akmakta kimse çeşme suyu içermiyor ana yollar haricinde yol yok Başkanım sana heykel yapasın veya kimsenin olmadığı kale yoluna ayyaşlara kaldırım mı yapasın diye oy verildi. LÜTFEN HESABININ VERİLECEĞİNİ UNUTMA CcC
Ahmet hakan 1 hafta önce
He şimdi tamam acayip turist gelir akakocaya başkan mükemmel iş yaptın senden öncekiler düşünemedi valla hemen eksiği gark ettin
bu hizmet değil 1 hafta önce
Ramazan ayında büyük günah olan heykel dikip birde bunu mariftemiş gibi yaymak. Allah akıl fikir basiret versin. Milletin parasını boşa harcamakda ayrı bir talihsizlik.
hhhhh 1 hafta önce
sensin günah..Ayet olmayan şeyleri ayet gibi fetva vermek.Bilde yaz..o sadece saygıdır.Sen git şeyhinin ipinden günahlarını dök.G..ZE...
Teşekkür ederim 1 hafta önce
Teşekkürler Başkanım
Öztürk 2 hafta önce
Hey Gurcu sen Turkbdegilsin anlamazsin.Hadi Ozvatann Gurcistanda a...r.Admin arapsevici oldugun cok belli ama onlarda turklwrden nefret ediyor.Bakma şimdi muhtaclar.En ufak duşmende hatayda katlettikleri türkler gibi seni sirtindan vurur.VE TURKLER vatanhainlerini tarihe Gömer .Anlamadiysan bi daha anlatiriz..Türkun turkden baska disdu yok..Admin senden iyi deve cobani olur..hadeee
NE MUTLU TÜRKUM DIYENE 2 hafta önce
Admin ve Akcakicali gurcu.Arap diye diye iyi gt yalayici olmuşun.Arap seni ahirina deve diye baglamaz.Bu millet cok hain gördu ama hepsini tarihe gömdu..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
hafif yağmur