banner615

banner614

banner701

ÇİVİ DERESİ TEMİZLENDİ

banner619

Akçakoca’nın merkezinden akan ve Karadeniz’e dökülen Çivi Deresi Akçakoca Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlendi.

Akçakoca 20.05.2020, 13:45
1538
ÇİVİ DERESİ TEMİZLENDİ
banner682

Akçakoca Belediyesi havaların ısınmaya başlaması ile birlikte kentteki temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatı ile Akçakoca’nın merkezinden akan ve Karadeniz’e dökülen Çivi Deresi Akçakoca Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü ekipleri tarafından temizlendi. 

Diğer taraftan Akçakoca Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü hava koşullarının iyi gitmesi nedeni ile kentin dört bir yanını güzelleştirmek için kolları sıvadı.

Cadde ve sokakların yanı sıra ekipler kent merkezindeki park ve bahçeler ile ortak kullanım alanlarını sık sık temizliyor.

Yorumlar (4)
CAN.D 4 ay önce
MÜNÜBÜSLER CÖPLÜK CÖPLÜK YATIRIM YOKKI MILLET GIDER UZAYA DÜZCE AKCAKOCA GIDER YAYA
karadenizli 4 ay önce
hepsine sıra gelir okan yanmaz başkan geldiği günden beri ilçeyi kalkındırmak için hırsla çalışıyor her daim arkasındayız
Balik 4 ay önce
O derede yaşayan balık kurbağa yılan hepsi gitmiş anlaşılan. İnsanlar pisletiyor hayvanlar ölüyor. O dereya çöp dökeni pazar artığı dökeni o dereye yatırıp traktör ile temizlemek doğru davranış degilmi
temel 4 ay önce
minübüsler çok hurda.Değiştirt onları.En hurda minübüsler sizde.hiç görmedinmi muncurlu Beçi minübüslerini..Örnek alın biraz.ayazlıya seyır terası ne güzel yakışır.Sevinç Ticaretin yan tarafına banklar koydurt.Dalgakırnda olaydı iyiydi.
22°
kapalı