banner615

banner614

banner701

ÇOCUKLARIYLA SAHİLLERE AKIN ETTİLER

banner619

Düzce'de korona virüs tedbirleri kapsamında 0-14 yaş gurubu çocuklara verilen sokağa çıkma izninde güneşli havayı fırsat bilen aileler sahillere akın etti. Aileler çocuklarıyla birlikte sahilde oyunlar oynadı.

Akçakoca 20.05.2020, 20:11
2570
ÇOCUKLARIYLA SAHİLLERE AKIN ETTİLER
banner682

Korona virüs tedbirleri kapsamında uzun bir süredir evde olan 65 yaş üstü ve 20 yaş altı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile yapılan düzenleme ile 0-14 yaş arası çocuklar ikinci kez sokağa çıktı. Düzce'de çocukların 11.00-15.00 saatleri arasında dışarı çıkmasına izin verilmesini ve güneşli havayı fırsat bilen aileler ise soluğu deniz kenarında aldı.

Akçakoca ilçesinde ise sahil kesimine akın eden aileler, güneşin ve açık havanın tadını çıkarırken bir yandan da çocukların denize girmesini izlediler. Güneşli havada kumsalın ve denizin tadını çıkaran aileler, evde sıkılan çocukları için verilen fırsatı değerlendirdiklerini söylediler. Sosyal mesafeye önlemlerine uyan aileler ve çocukların oldukça mutlu oldukları görüldü.

Yorumlar (4)
Düzce34 4 ay önce
Eski kullanılan resme hani düzenleme yapiliyordu diyerek yine Akçakoca üzerine çamur atılmaya başlanmış.
CAN.D 4 ay önce
AKCAKOCA COK GERI KALMIS SU GÖRÜNTÜYE BAKARMISIN DIREKLERDE LAMBA YOK KABLO VAR SAHILERMI COK BERBART COK NERDE ALANYA SAHILI PIRIL PIRIL BIRTANE TAS GÖREMESIN KUMDA
DÜZCELİ 4 ay önce
Allah seni ve senin gibileri ıslah etsin beğenmiyorsan uğrama semtinden bile geçme zaten almanyada kal tüylü şapkanıda giy birde teyp destan satarsın alanya deniz senin neyine karadonlu cahil önce yazmasını öğren.
hanihani 4 ay önce
Hani düzenleme yapılıyodu hala görüntü kötü akçakocaya yanaşmıyor
18°
açık