banner615

banner614

banner701

DERE YATAKLARI TAŞTI

banner619

5 ay önce sel felaketi ile karşılaşan Akçakoca yine aynı kabus yaşanıyor. Temmuz ayında yaşanan ve yüksek yağışlar nedeniyle meydana gelen sel afeti Akçakoca’nın köylerinde tekrar meydana geldi. Gün boyu devam eden yağışlar Akçakoca Çay mevkiinde su taşmalarına neden oldu.

Akçakoca 26.12.2019, 20:10 27.12.2019, 14:45
10729
banner682
Akçakoca 5 ay önce yaşanan sel felaketinin ardından yine aynı kabusu yaşıyor. Gün boyu devam eden yağışların ardından Akçakoca’nın köylerinde su taşmaları meydana geldiği iddia ediliyor. Akçakoca Çay mevkiinde taşan dere yatağını vatandaşlar görüntüledi.
İşte o görüntüler.

 
Yorumlar (7)
Gamze 8 ay önce
Derenin denize dökülen ağız kısımlarına file filtreler yerleştirilmeli. Çer çöp denize gitmesin.ayni filtreler akışın yoğun olduğu bölgelere de konulması. Yurtdışında bu gibi felaketler bu gibi basit çözümlerle önleniyor.
Aa 8 ay önce
İşte o görüntüler? Nerede?
sağır sultan olmamak 4 8 ay önce
NASIL Kİ İNSAN BOZUK BİR GIDA YERDE MİDESİ BOZULUR KUSARSA DOĞAYI DA ÖYLE DÜŞÜNÜN, KEDİYE NANKÖR DERLER AMA BİZ ASIL NANKÖRLÜĞÜ YAPANIZ.
sağır sultan olmamak 3 8 ay önce
NASIL Kİ İNSAN BOZUK BİR GIDA YERDE MİDESİ BOZULUR KUSARSA DOĞAYI DA ÖYLE DÜŞÜNÜN, KEDİYE NANKÖR DERLER AMA BİZ
sağır sultan olmamak 2 8 ay önce
ÖNCEKİ AKSAKLIKLAR YAŞANMAMALIDIR. HATALAR HEP İNSAN ODAKLIDIR, BAĞ VE BAHÇEMİZİ TEMİZLERKEN ÇIKAN TÜM PİSLİĞİ, ÇALIYI ÇIRPIYI DERELERE ATANLAR
sağır sultan olmamak 1 8 ay önce
ŞU AN İTİBARİYLE SEL OLASILIĞI MEVCUT, HERKESİN ÇOK DİKKATLİ OLMASI GEREKİYOR, ESMAHANIM DA YİNE HERŞEYİ ALIP GİDİYOR, İL VE İLÇELERDE KRİZ MASASI OLUŞTURULMALI
Köylü 8 ay önce
Düzcenin dereleri temizlenmediki tabi olur kenarlara harfiyat cöp calı cırpı doldurursak tabi taşar
30°
açık