banner615

banner614

banner701

EN GÜZEL, EN ÖZEL HATIRA…

banner619

Akçakoca Belediyesi tarafından liman içinde yer alan köprüye dev bir kalp kuruldu. Gönül Köprüsü adı verilen köprüde tutulacak dileklerin ardından çektirilecek fotoğraflarla bu anlar ölümsüzleştirilecek.

Akçakoca 18.05.2020, 11:58
792
EN GÜZEL, EN ÖZEL HATIRA…
banner682

Akçakoca’yı ziyaret edenler artık Gönül Köprüsü’nde hatıra fotoğrafı çektirecek.

Köprü üstünde selfie çekmek isteyen vatandaşlar için ölümsüz bir anı oluşturmak isteyen Akçakoca Belediyesi bunun için dev kalbi köprüye monte etti. Çiftlerin dilek tutmalarını sağlayan bir eklentiye sahip olacak kalp dekoruna, isteyen çiftler dileklerini kilitli kutuya koyarak asabilecek.

Dilek kutusunun anahtarını da sandığa atacak çiftler bu anlarını ölümsüzleştirmek için selfie de çekecek.

Turistlerin Akçakoca hatırası yaşayacakları özel bir alan haline getirilecek olan Gönül Köprüsü, akşamları ışık saçacak şekilde kırmızı dekorlarla donatılacak.

Yorumlar (4)
Akçakocalı 5 ay önce
Bu kadar sorun var.Uğraştiklari şeylere bak.
hamza 5 ay önce
Dilek tutmak nedir yahu dua edersin yaratan mevladan.. iyice sapittiniz korona yaramadi herhalde cumhuriyetciyim ataturkcu ama sacma sapan isler bunlar kendinize geliniz hayal dunyasi degil dunya
Turist. 5 ay önce
Bence daha onemli işler yap..Cinardaki cam balkonlu kafelerin camlarini söktür.Minubusler çok hurda koltullarn arasi cok dar.Artik beçi minubisleri gibi yap.Olaya bi el at baskan.Yakismiyor Akcakocaya hurda minubusler.
reis 5 ay önce
sahillerde duş yok uğraştığınız şeylere bakın
18°
parçalı az bulutlu