banner615

banner614

banner620

EN İYİ SALATAYI SEN YAP ÖDÜLÜ KAP

banner619

Akçakoca Belediyesi turizm kendi olan ilçenin tanıtımı için ilginç bir yarışmaya ev sahipliği yapacak. Belediye, 29 Şubat Günü En iyi Salatayı Sen Yap Ödülü Kap yarışması düzenliyor.

Akçakoca 11.02.2020, 17:59
1201
EN İYİ SALATAYI SEN YAP ÖDÜLÜ KAP
banner650

 Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, “En İyi Salatayı Sen Yap, Ödülü Kap”  yarışması ile turizmin gelişmesi için her türlü projeye imza atmaya devam ediyor.  

Göreve başladığı gibi festival ateşini yakan Başkan Okan Yanmaz, bir çok kültürel faaliyetin yanı sıra, 2019’un son günlerinde Hamsi Festivali ile büyük bir başarıya imza attı. 2020 yılını turizmde atılım yılı ilan eden Başkan Yanmaz, bugünlerde ise balığı ve balık lokantaları ile de meşhur Akçakoca’yı salatası ile ülke gündemine taşımak istiyor. Akçakoca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonu ile 29 Şubat Cumartesi günü, “En İyi Salatayı Sen Yap, Ödülü Kap” yarışması düzenleniyor. Akçakoca Belediyesinden alınan bilgiye göre, yarışmaya katılmak isteyenlerin en geç 26 Şubat 2020 Çarşamba gününe kadar, Akçakoca Belediyesi Kültür ve Sosyal  İşler Müdürlüğüne müracaat etmesi gerekiyor.
 

banner626
Yorumlar (4)
Ceyd 2 hafta önce
Ödül nedir. kazanan nekadar alacak bellmi acaba. Sonuçta çeşit çeşit salata hazırlanacak.belki hiç bilinmeyen tanınmayan salata kazanacak.yada aklını kullanan patendini alacak.
Vatandaş 2 hafta önce
Okan Başkan işi gücü yemek, geldiğinden beridir festival, eğlence kop kop yapıyor. Daha bir icraatını göremedik. Adam Akçakoca da sel oldu 6 can verdik Festival programını iptal etmeden yaz boyunca festival yapmaya çalıştı.Ne şehre ne esnafa şuana kadar bir faydasını görmedik. İnşAllah bir an önce uyanır ve çalışmaya başlar.
Akçakocalı 2 hafta önce
Şu son 5 yılda Akçakoca için turizm ve kültürel çalışmaları yapan Okan Yanmazı tebrik ediyorum. Sonunda turizmi olan bir ilçede yaşadığını bilen bir belediye başkanımız var. Elbette herkesin eksiklikleri var ama bunları yapmakta başarı.
Pizza wiwenty 2 hafta önce
Düzceden katilabiliyormuyuz
10°
parçalı az bulutlu