banner615

banner614

banner701

ESNAF ODALARINDAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

banner619

Akçakoca'daki esnaf odaları yaptıkları ortak basın açıklamasında Türkiye'nin koronavirüs salgınına bağlı olarak birçok alanda yaşadığı zor sürecin birlik ve beraberlikte aşılacağına vurgu yaptı. Açıklamada, "Bizler sivil toplum kuruluşları yetkilileri olarak devletimizin ve de esnafımızın yanında ve emrinde olduğumuzu, ülkemizin içinde bulunduğu bu zor dönemin en kısa sürede en az hasarla atlatılması için yapabileceklerimizi imkânlarımız ölçüsünde ortaya koyacağımızı belirtmek isteriz." ifadesi kullanıldı.

Akçakoca 19.03.2020, 12:09 20.03.2020, 12:54
869
banner682

Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Demir ve Madeni Sanatkarlar Odası, Türkiye'yi de etkileyen koronavirüs salgınına ilişkin ortak basın açıklamas yaptı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Çin’in Wuhan kentinde başlayarak hızla yayılan ve birçok ülkeyi etkisi altına alarak küresel bir hale gelen corona virüsü vakaları son günlerde ülkemizde de görülmeye başlanmıştır. Devletimiz gerek ekonomik gerek sağlık ve gerekse güncel yaşam açısından önlem ve tedbirleri almaktadır.

Bizler Halk olarak paniğe kapılmadan, sağlık bakanlığının arz ettiği kural ve kaidelere uyarak yaşamlarımızı sürdürdüğümüz takdirde salgını en az hasarla atlatabileceğimiz kanaatindeyiz.

Şuna inanıyor ve görüyoruz ki dünyada bu süreci yöneten en iyi ülkelerden biriyiz. Sosyal medyada dolaşan ve bilgi kirliliği oluşturan bilimsel hiçbir dayanağı olmayan paylaşımlara itibar ederek hareket etmemeliyiz.

Bu bağlamda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca ve diğer bakanlarımız, canla başla mücadele eden tüm sağlık personelimize en içten duygularımızla teşekkürlerimizi sunarız.

Bizler sivil toplum kuruluşları yetkilileri olarak devletimizin ve de esnafımızın yanında ve emrinde olduğumuzu, ülkemizin içinde bulunduğu bu zor dönemin en kısa sürede en az hasarla atlatılması için yapabileceklerimizi imkânlarımız ölçüsünde ortaya koyacağımızı belirtmek isteriz. 105 yıl önce ecdadımızın dünyaya Çanakkale’de verdiği birlik beraberlik mücadele ruhunu bizlerde göstererek bu salgının üstesinden geleceğimize yürekten inanıyoruz."

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu