banner615

banner614

banner701

ESNAFI ZİYARET ETTİLER

banner619

Yeniden Refah Partisi’nin Akçakoca İlçe Başkanı Yaşar Fil ve yönetimindeki arkadaşları, Genel Merkez ve Düzce yönetiminden yetkili isimlerle birlikte Akçakoca esnaflarını ziyaret etti.

Akçakoca 26.01.2020, 18:13
1031
ESNAFI ZİYARET ETTİLER
banner682

Akçakoca’da yapılacak olan Yeniden Refah Partisi Düzce İl Divan toplantısı için Akçakoca’da bulunan heyet, toplantı öncesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
 


Ziyaret esnasında ilginç anekdotlar da ortaya çıktı. Çarşı merkezinde bulunan bir çiçekçi dükkanını ziyaret eden heyete çiçek ikram jesti geldi. 
 


Parti’nin Kocaeli İl Başkanı olan eski Kartepe belediye başkanı Mehmet Aras ve Düzce İl başkanı Nezir Merttürk’ün başında yer aldığı heyet, Merkez camii altındaki esnaf ziyaretlerinden başladığı gezisini, çarşı merkezi esnaflarını ziyaret ederek tamamladı. 

Ziyaret esnasında Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, Merkez camii altındaki çay ocağında oturan vatandaşlara yönelik bir konuşma yaptı.  
Aras’ın ayakkabılarını çıkartıp bir sandalye üzerinde yaptığı konuşma can kulağıyla dinlenirken, siyasetin tecrübeli ismi Aras’ın konuşması dinleyenlerden taktir topladı. Yeniden Refah Partisi heyeti, öğle namazına kadar esnaf gezisi olarak planladığı ziyaretlerini, namaz sonrası parti binasında yapacağı il divan toplantısıyla sürdürecek. 

 
 

Yorumlar (10)
ilhan ALEMDAR 8 ay önce
Yeniden Refah Partisi milli görüşün tek temsilcisidİr .Eksİkler vardır istikamet tamdır ümmeti Muhammed bir kurtuluş beklİyor beklenen olacak inşAllah
Yasin Kutlu 8 ay önce
Fatih bey güzel bir siyasetci, beklenen adam
Muhammet HAYTA 8 ay önce
Devam devam İNŞALLAH
Düzce 8 ay önce
MilliGörüşün Tek Temsilcisi SAADET PARTİSİ 'dir
şakacı 8 ay önce
fatih bey rahmetli babasının soy adından nemalanıyor, babasının gönül birliği ettiği onunla birlikte dava için cefa çekenleri bırakıp gitmesi onun tecrübesiz toy bir adam olduğunu ortaya koyuyor yazık.!
HASAN YILMAZ 8 ay önce
FATİH ERBAKAN BU ÜLKEDE İŞLER YAPAR FAKAT DÜZCE İL YÖNETİMİ VE İL BAŞKANI İÇİN DÜŞÜNMEK GEREKİR
milli görüşçü 8 ay önce
yeniden refah partisi türkiyenin teminatı fakat il başkanı değişmesi lazım hitap,üslüp,kibir olunca
Köylü 9 ay önce
Eskıden refah parsısıde yakında biri kurarsa şasırmam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
kapalı