banner615

banner614

banner701

GEZİ TEKNESİ İLE DENİZE AÇILDI

banner619

Tatilini geçirmek için Akçakoca’ya gelen Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Belediye Başkanı Okan Yanmaz ile bir araya geldi. Başkan Yanmaz ve teknik direktör Sağlam, Akçakoca Belediyesi tarafından deniz turizmine canlılık kazandırmak için hizmete sokulan Pusula Katamaran isimli gezi teknesi ile denize açıldı.

Akçakoca 07.07.2020, 12:20 08.07.2020, 15:07
3224
GEZİ TEKNESİ İLE DENİZE AÇILDI
banner682

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam baba ocağını ziyaret etti. Akçakoca’daki gelişmeleri hayranlıkla takip ettiğini belirten Sağlam “Sık sık gelen birisi olarak son gelişimde açıkçası çok şaşırdım. Bu kadar kısa zamanda şehrin görsel anlamda ve diğer yönleriyle değiştiğini gördüm. Bir Akçakocalı olarak sahil bandında yapılan revizyonu, şehrin birçok noktasındaki alt yapı çalışmaları ile ilçeye değer katacak çalışmaları görmek beni mutlu etti. Emeği geçen herkese ve özellikle başkanımıza teşekkür ediyorum. Akçakocalılar da böyle bir başkan olduğu için çok şanslılar. Bu hizmetlerin devam edeceğini bir Akçakocalı olarak bekliyorum.” dedi.

Akçakocaspor’un ligdeki son durumunu da değerlendiren tecrübeli teknik direktör, ”Akçakocaspor ile ilgili başkanımızla görüştük. Bir spor adamı olarak elimizden bir şey geliyorsa seve seve yapmaya hazırız. Samsunspor’un şampiyon olması Akçakocaspor’un da BAL ligine yükselmesi bizleri gururlandırdı. Akçakoca turizm ile gündeme gelecek ama futbola da yatırım yaparak Akçakocaspor’u güzel yerlere getirmek gerekiyor. “ifadelerini kullandı.

Sağlam’a iyi dilek ve temennileri için teşekkür eden Başkan Okan Yanmaz, teknik direktörün Samsunspor’daki çalışmaları ile gurur duyduğunu belirterek başarılarının devamını diledi.

Yorumlar (3)
Mete 1 ay önce
Akçakoca belediye başkanını tanıtım ve reklam çalışmalarından dolayı tebrik ederim. Akçakoca 20 yıl sonra denizinin olduğu ve turistik bölge olduğu konuşulmaya başladı.
Milliyetçi 1 ay önce
Milliyetçi bir belediyenin gemisinde Karadenizli milli kıyafetleri olan reislerinin figür yerine yabancı bir şahsın kullanılmasını doğru bulmuyorum.
Yigit 1 ay önce
Ya adam yapmış işte gençlere özel ne bu yok orası öyle yok burası böyle tebrik ederim başkanım hayırlı olsun bir düzceli olarak yakıştı limana
21°
parçalı az bulutlu