banner615

banner614

banner701

GÜÇLÜ ŞEKİLDE AYAKTAYIZ!

banner619

Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 193. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında zabıta personeli ile yemekte bir araya gelen Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, konuşmasında, zabıta biriminin belediyenin gözü kulağı olduğuna dikkat çekti.

Akçakoca 10.09.2019, 09:52
803
GÜÇLÜ ŞEKİLDE AYAKTAYIZ!
banner682

1-7 Eylül Zabıta Haftası dolayısıyla moral ve motivasyon için zabıta personeline yemek organize eden Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, 170’in üzerinde çalışanıyla kentteki bir mekanda bir araya geldi.

Sohbet ortamında geçen yemekte bir konuşma yapan Başkan Okan Yanmaz, Akçakoca’da büyük bir aile olduklarını kaydetti.Bu ailenin son derece güçlü bir şekilde ayakta durduğunu ifade eden Yanmaz, "Bu kadroyla Akçakoca’nın değişimini ve gelişimini en kısa sürede gerçekleştireceğiz. Şartlar ne kadar zor olursa olsun bizim çalışanlarımız tüm zorlukları aşacak güçte ve kabiliyettedir. Kaliteli ve nitelikli hizmetlerin üretilmesinde zabıta birimi, belediyenin gözü kulağı konumundadır. Bu bilinçle hareket ederek her türlü olumsuzluğun ve kalitesizliğin tespitinde ve giderilmesinde Akçakoca Belediyesi’nin sokaklardaki temsilcisisiniz. Sadece kendi biriminizle alakalı konularda değil, belediyemizi ilgilendiren tüm konularda gerekli yerlere sorunları bildirmelisiniz. Tüm gayretleriniz için ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum ve Zabıta Haftanızı tebrik ediyorum." dedi.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (3)
Vatandaş 12 ay önce
Bencede hic birşeye yaradiklarini görmedim yiyip iciyolar......
Mete 12 ay önce
Zabıta kadar gereksiz ve boş yere para kazanan bir kurum yok, Düzcedeki zabıta hiç bir işe yaramıyor hiç denetleyen de yok, ye kürküm yeee
hamza 12 ay önce
zabitalarin hepsi neden kilolu yaa obezite hepsi nerdeyse )
29°
açık