banner615

banner614

banner746

HADİ ŞİMDİ DE GEÇ BAKALIM!

banner751

Akçakoca Belediyesi tarafından yaz dönemi boyunca yaşanan trafik sorununa karşı en işlek cadde olan Çınar Caddesi'nde "kapan" uygulaması hayata geçirildi.

Akçakoca 20.06.2019, 13:46 20.06.2019, 16:49
5386
banner747

Düzce'nin en önemli turizm adresi olan ve her geçen yıl turist sayısını katlayan Akçakoca'da yaz aylarında tek yönlü trafiğin aktığı Çınar Caddesi'nde ters yönden gelerek, ulaşımı sıkıntıya sokan sürücülere karşı yeni bir uygulama hayata geçirildi. 

Halktan gelen şikayetler doğrultusunda cadde üzerinde "usulsüz araç geçişini önleme" kararı alan belediye yönetiminin talimatıyla ekipler, Çınar Caddesi'nin Müftülük tarafında kalan kesimine kapan monte etti.

Caddenin batı yönünden Çuhallı’ya doğru araçların girmesini engelleyecek bu uygulama ile cadde üzerindeki işyerlerinde oturan müşteriler de rahatsız olmadan  hizmet alabilecek.

Belediye ekipleri, acil giriş seçeneğini de unutmadı.

Polis, itfaiye ve ambulans araçlarının acil girişleri için kapanla döşenen girişe uyarısı levhası eşliğinde bir araçlık acil giriş alanı bırakıldı.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (1)
Duzceli 1 yıl önce
Hadi kapan iyi fikirde caddenın ortasına kurulan masalar olmuyor ailecek adamların ortasından esımızle gecmek uygun olmuyor
27°
açık