banner615

banner614

banner701

HAYIRSEVER İŞ ADAMI BURHAN ÖZDEMİR

banner619

D-655 Akçakoca – Düzce karayolu üzerinde bulunan ve geçtiğimiz yıllarda Akçakoca Belediyesi'ne devredilen Şifalı Su mesire alanına, hayırsever iş adamı Burhan Özdemir tarafından şadırvan-mescit yaptırılacak.

Akçakoca 31.12.2019, 16:26 01.01.2020, 16:02
3206
banner682

Düzce’den Akçakoca’ya gelirken ya da Akçakoca’dan Düzce’ye giderken yol üzerinde 17. kilometrede bulunan Şifalı Su ve Orman İçi Dinlenme Yerine, Akçakocalı hayırsever işadamı tarafından şadırvan-mescit yaptırılacak. Abisi merhum İhsan Özdemir’in adını vereceği çift kubbeli şadırvan – mescidin,   Selçuklu - Osmanlı mimarisinden esinlenerek yaptıracağı öğrenildi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz; "Vatandaşlarımız su almak için Şifalı suya geldiklerinde, en büyük şikayetleri abdest alıp namaz kılacakları bir yerin olmamasıydı. Sayın Valimiz Zülkif Dağlı, sayın kaymakamımız Yasin Öztürk ve  Burhan Özdemir kardeşimizin girişimi ile şifalı suya mescit ve şadırvan yapılacak. Kimse merak etmesin, vatandaşlar Şifalısu’ya geldiklerinde sadece su ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayacak kahvaltı ve diğer ihtiyaçlarının tamamına cevap verecek bir konuma getireceğiz. Yol üstü hizmet anlamında bir kalite getireceğiz. 2020 yılı yaz sezonuna hepsini yetiştirmeye çalışacağız, az sabretsinler “ değerlendirmesinde bulundu.
Yorumlar (9)
Rıza 8 ay önce
Merak ettiğim yapılacak olan tesiste kahvaltı falan olacak ve bu şifalı su mutfakta bulaşık yıkamaktada kullanılacakmı. Umarım tesise suyu alıp suyuda ücretli hale getirmezler. İnsanlar su doldurmak için sıra beklerken su yetmiyor.
Akçakocali 8 ay önce
Allah razı olsun şimdiden. İnşAllah ücretsiz olarak eskisi gibi suyumuzu da doldurur alırız. Çokları şifalı sudan dolduruyor suyunu severek içiyoruz. Teşekkurler.
Hayırsever 8 ay önce
Abi Bırakın hayırsever muhabbetini. Bu bildiğin tiribüne oynamak. Hayırsever demek başında da bulunan hayır işlemek anlamına gelir. Ve dillenmez dillendirilmez. Şimdi medyaya çıkan abilerimiz hayırsever oluyorlar. Rabbim kabul etsin.
Samimi 8 ay önce
Güzel fikir ama şifalı su ile alakalı sıkıntılar oldugu söylenmekte. Ne kadar doğru? Cevap bekliyorum.
ny6781 8 ay önce
Niye okul yaptırmıyor?
Ali Ihsan Eren 8 ay önce
Cok guzel bir ornek olur Sadaka i cariye olur Allah cc razi olur insAllah.
Köylü 8 ay önce
Burayı modern bır yer yapılmalı beledıye calıştırmalı halka hızmet olmalı bırkac kişiye degıl bakalım görelim
Vatandaş 8 ay önce
Beledıye buraya insanların dinlenip yeme içme namaz kılma sularını temiz bir şekil almaları için modern bır yere dönüşmeli lütfen bu kadar basıt yatırımı olsun yapın artık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
açık