banner615

banner614

banner701

İLÇEDE KORONA VİRÜSÜ VAKASI YOK

banner619

Akçakoca ilçesinde simit fırınında çalışan bir kişide Korona Virüsü çıktığı yönünde ki iddiaların gerçek olmadığı ortaya çıktı. Daha önce Korona Virüsü Şüphesiyle müşahide altına alınan 2 kişinin de test sonuçlarının negatif çıktık öğrenildi.

Akçakoca 26.03.2020, 12:25 27.03.2020, 11:12
4468
banner682

Korona virüsü ortaya çıktığı Çin’de etkisini kaybederken Avrupa’da ise günden güne hızını artırıyor. Vaka sayısının her geçen gün arttığı Türkiye genelinde salgına karşı üst düzey tedbirler alındı. Ancak özellikle Sosyal Medya bazı kişilerin, halk arasında korku salmak için Korona Virüsü ile ilgili yaptıkları paylaşımların önüne geçilemiyor. 

AKÇAKOCA’DA ŞUANDA VİRÜS BULGUSU YOK!

Bugün ortaya atılan Akçakoca ilçesinde simit fırının da çalışan bir kişi de Korona Virüsü ortaya çıktığı iddialarının ise gerçek olmadığı belirtildi. Bu haber ilçe halkının derin bir nefes almasına sebep olurken, ilçede daha önce yüksek ateş nedeniyle gözetim altında tutulan 2 kişide yapılan test sonucu Korona Virüsüne rastlanmadı. 

YARINDAN İTİBAREN AKÇAKOCA DEVLET HASTANESİNDE TEST YAPILABİLECEK

Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü kaynaklarından alınan bilgilere göre, Akçakoca Devlet Hastanesine 15 Dakikada Korona Virüsünü tespit eden test cihazı gönderildi. Buna göre yarından itibaren, Akçakoca Devlet Hastanesinde yarından itibaren Korona Virüsü testi yapılabilecek.

banner710
Yorumlar (3)
Duzceli 4 ay önce
Bizde bu millet olduktan sonra her yerde olacak bu virüs. Evde kal dedikçe millet sokağa çıkıyor. İtalyayı geçeceğiz, buraya yazıyorum.
Düzli 4 ay önce
Var diye örekdik demekki var
Duzceli 4 ay önce
İlcede daha testlere baslamamissiniz nerden biliyorsunuz ilcede vaka olmadigini?
24°
parçalı bulutlu