banner615

banner614

banner701

İTFAİYE STANDINI ZİYARET ETTİ

banner619

Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından İtfaiyeci Haftası nedeniyle Akçakoca Merkez Camii stant kuruldu. İtfaiye standını ziyaret eden Akçakoca Belediye Bakanı Okan Yanmaz, "Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan itfaiye personelimizin günü kutlu olsun." dedi.

Akçakoca 02.10.2019, 10:05 02.10.2019, 15:39
280
banner682

Akçakoca Belediye Bakanı Okan Yanmaz, Başkan Yardımcısı Hakan Öztaş ile birlikte İtfaiyeci Haftası dolayısıyla Akçakoca Merkez Camii önünde kurulan itfaiye standını ziyaret etti.


Akçakoca Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından Akçakoca Merkez Camii önünde kurulan itfaiye standını ziyaret eden Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz, itfaiyeciliğin önemini vurguladı

.Başkan Yanmaz, "İtfaiye Haftası nedeniyle Akçakoca İtfaiye Müdürlüğü personelimizi, ziyaret ederek, İtfaiye Haftasını kutladık. Her türlü felaket ve acil durumlarda kendi hayatlarını tehlikeye atarak, zor şartlarda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan itfaiye personelimizin gününü kutlar, bir can olsun kurtarabilir miyiz inancıyla yangın ve doğal afetle mücadelede yaşamını yitiren şehit itfaiyecilerimize Allah'tan rahmet, ülkemizin her köşesinde, her zaman görevinin başında olan tüm itfaiyecilerimize de sağlık, sıhhat, mutluluk ve başarılar dilerim." dedi.


HABER:C.ÜSTÜNER

banner710
Yorumlar (1)
EyvAllah 9 ay önce
Sayın Okan Başkanı tebrik ederim, saygılarımı sunarım. Kahraman İtfaiye Neferlerini de tebrik eder, Haftalarını Kutlar, Başarılarının Devamını Dilerim.
13°
kapalı