banner615

banner614

banner701

KOLTUĞA OTURDU, ALACAĞIN PEŞİNE DÜŞTÜ

banner619

Devraldığı belediyenin borcunu geçtiğimiz hafta astırdığı afişle kalem kalem halka duyuran Akçakoca'nın MHP'li Belediye Başkanı Okan Yanmaz, şimdi de 10 milyon liraya yakın alacağı vatandaştan tahsil etmek 'Borcunuzu ödeyin' mesajı göndermeye başladı.

Akçakoca 24.04.2019, 12:52 25.04.2019, 19:21
6047
KOLTUĞA OTURDU, ALACAĞIN PEŞİNE DÜŞTÜ
banner682
Akçakoca Belediyesi, 10 milyon liraya yakın alacağını vatandaştan tahsil etmek için düğmeye bastı.

31 Mart Yerel Seçimleri sonucunda başkanlık koltuğuna oturan MHP'li Okan Yanmaz'ın talimatıyla borçlu vatandaşlar tek tek tespit edildi.Bu doğrultuda belediyeye borcu olan vatandaşların cep telefonlarına mesaj gönderen belediye idaresi, borcun 15 gün içinde ödenmemesi durumunda yasal işlemin başlatılacağını ve gecikme zammının işleme konacağı yönünde uyarıda bulundu.Akçakoca Belediyesi'nin vatandaşlardan ÇTV, su kullanım bedeli, emlak harcı, kira ödemesi ve benzeri kalemlerde toplamda 7 milyon 180 bin lira civarında bir alacağı bulunurken, bu bedelin 2 milyon lira gibi bir rakamını da gecikme faizleri oluşturuyor.

Belediyenin vatandaştan alacağı olan 10 milyon liraya yakın bedel için borçlu tüm vatandaşlara mesaj çektiği ve bu borcun ne kadarlık bölümünün tahsil edildiğinin ise ancak 15 günlük sürenin sonunda öğrenilebileceği belirtildi.

banner710
Yorumlar (23)
Bu bir ihbardır.. 1 yıl önce
Sayın Başkan.Osmaniye Mh.Atatürk Cd.Şok Market Karşısı .Orhan BAŞAR Apt.önundeki kaldırıma park eden araçları kaldırtın lütfen.Ben başkasının egzosundan çıkan gazı ve araba gürültüsünü duymak istemiyorum.
mehmet 53 1 yıl önce
nerede yanlış var ki haber ettiniz. borçlu borcunu ödeyecek tabi ki.
vatandaş 1 yıl önce
akçakoca bunu haketti kendileri getirdi başa guya fındık ugruna alın görün şimdi
Yorumcu 1 yıl önce
Tüm belediyeler aynı durumda hepsi isteyecekki hizmet gelsin.adam parasız nasıl hizmet sunacak
Atilla 1 yıl önce
Oncu tv yani bukadar yuklenmeniz nedendir sizin borcu olan odenesin dimi cok ayip
Yunus 1 yıl önce
Borçlu belediye görmek istemiyorsanız belediyeye borcunuzu ödeyin.
Reco 1 yıl önce
Devlete.belediyeye borcunuzu odemessiniz..cebinizde akilli telefon.arabaniz son model..ictiginiz sigara 15 tl..ustune ustluk birde cene yaparsiniz..sonrada hizmet beklersiniz..haberi yapan oncuyede atar yapsrsiniz..odeyin len borcunuzu.bos ceneyi birakin..
Kocalı 1 yıl önce
Başkan doğruyu yapmış borcu olan ödeyecek kardeşim biz öderken iyi ödemeyene kar mı kalacak oncu haber sizde ad değişikliği yapın bence akphaber olsanız iyi olur
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
hafif yağmur