banner615

banner614

banner701

MAKAMDA AKDENİZ ESİNTİSİ...

banner619

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, makam odasını meyve bahçesine çevirdi. Akçakoca geneline meyve fidanları dikeceğini söyleyen Başkan Yanmaz, aynı fidelerden birkaç tanesini makam odasına yerleştirdi.

Akçakoca 10.02.2020, 10:33 10.02.2020, 14:27
1172
banner682
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca'da Akdeniz havası estirmekte kararlı... Birçok meyve ağacını kentin birçok noktasında topraklar buluşturmaya hazırlanan Başkan Yanmaz, işe makam odasıyla başladı.Akçakoca’nın mahallelerine binlerce meyve ağacı dikeceğini belirten Başkan Yanmaz, bu konuda çalışma başlattığını, binlerce bodur meyve ağacını sipariş ettiklerini söyledi.
Başkan Yanmaz, meyve ağaçlarının turunçgil ve tropikal bazı meyve türleri ile Karadeniz’in en sevilen meyvelerinden olan karayemiş fidelerinden olacağını, her mahalleye yüzlerce olacak şekilde dikileceğini söyledi.


Başkan Yanmaz’ın makam odasına koydurduğu kamkat, portakal, limon, mandalina gibi bodur ağaçları, makama tropikal bir koku yayarken, Başkan Okan Yanmaz, röportaj verdiği gazetecilere ağaçlardan meyve ikram etti.

 
Yorumlar (1)
Sedat 8 ay önce
Helal olsun
26°
açık