banner615

banner614

banner701

MERKEZ ÇARŞI’YA YENİ DÜZENLEME…

banner619

Akçakoca Belediyesi, Merkez Çarşı'ya yapılacak olan saat kulesi için meydanda çalışmalara başladı. Kentin göbeğinde, Akçakoca’yı simgeleyecek ışıklı bir saat kulesi yapılacak.

Akçakoca 08.12.2019, 11:05 10.12.2019, 02:06
4780
banner682
Düzce'de kaldırılması ile gündem olan saat kulesi Akçakoca'da kentin simgesi olacak. Akçakoca Belediyesi tarafından Merkez Çarşı'ya yapılacak olan saat kulesi için çalışmalar başladı.

Belediye Başkan Yardımcıları Yüksel Yılmaz ve Hakan Öztaş’ın gözetiminde meydanda başlayan saat kulesi çalışmaları kapsamında alanda yer alan ağaç kesildi.
Ağacın kesilme nedeni olarak, köklerinin hemen yanı başında bulunan aydınlatma ve Mobese işlevi gören direğe zarar vermeye başladığı, buna bağlı olarak son günlerde direkte bulunan projektörlerin söndüğü belirtildi.Merkez Çarşı'daki yeni düzenleme çalışmaları kapsamında aynı alana göz alıcı bir saat kulesi yapılacağı ifade edildi.

Belediye ekipleri, mevsim şartları itibariyle çarşı merkezinde yer alan ağaçları da budarken, birkaç tane küçük boy ağacı da kurumuş olduğunu tespiti üzerine kökünden kesti.
banner710
Yorumlar (18)
Vatandaş 8 ay önce
Bende düzcenin bir arpa boyu yol alacağına inanmıyorum bu kadar düzenlenmesi gerkenişler varken saatkulesi koy kaldır bunlarla uğraşsınlar kaldırım dökerler göbekler değiştirilir vakit dolduruyorlar bu kadar
hamidiyeli 8 ay önce
rabia heykelinide satalım size ,malum çok borcumuz var ,cezaydı vergiydi bıktık yani,2.el ama idare edersiniz kardeşiz biz nasıl olsa
park bahçeler uyuma 8 ay önce
ağaçların altlarını bi budattır.Park bahçelerin uyuyormı..Çınarın alt kısımlarına banklar koydurt..
VATANDAŞ 8 ay önce
ÇOK LAZIM. SİMGESEL BİŞEY YAPMAK İSTİYORSANIZ FINDIK TÜTÜN HEYKELİ YAPIN. SAAT İLE NE ALAKASI VAR DÜZCENİN ?
Misafir 8 ay önce
belediyelerin hizmet diye saat kulesi yapma işi 1900 lerin başında kaldı sevgili başkanlar. Artık koluna bile saat takan insan sayısı az. Neye hizmet edecek Allah aşkına eleştirdiğiniz şeyleri başkan olunca siz yapmaya başlıyorsunuz hayret!
resul inan 8 ay önce
Ağaç mı kesilir direk mi kaldırılır??
nsm 8 ay önce
faydasi sifir olan seylerden vazgecemiyorlar vesselam! kol ve cep telefonunun saatine inanmayanlar icin mi yapiyrlar acaba diye düsünmeye basladim!
Sanayici 8 ay önce
Kimler köşe olacak bakalım bıkmadılar saat kulalerinden birde düzce İcin ve Akçakoca İcin gelir getirecek projeler geliştirin osganize sanayide 3 tane büyük firma düzce den gidiyor yaklaşık 2.500 işci işsiz kalacak bunlarla ilgilenin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
açık