banner615

banner614

banner701

ÖNÜNDE HATIRA FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

banner619

Akçakoca Kentsel Dönüşüm Bölgesi olan Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk heykeli Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatıyla belediye hizmet binası önüne taşındı. Heykelin belediye binasının önüne çok yakıştığını belirten Başkan Yanmaz, önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Akçakoca 16.01.2020, 11:04 17.01.2020, 11:31
2024
banner682

Akçakoca Cumhuriyet Meydanı'nda Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkılan binaların arasında kalan Atatürk heykeli, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatıyla mevcut yerinden kaldırılarak belediye hizmet binası önüne yerleştirildi.

Kentsel dönüşüm alanında Atatürk heykelinin bakımsız kalması üzerine harekete geçen Başkan Yanmaz, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından onarımını yaptırdığı heykeli itinayla belediye binası önüne getirtti.

Belediye binası önüne yerleştirilen heykelin önünde hatıra fotoğrafları çektiren Başkan Yanmaz, yenilenen Atatürk heykelinin belediye binasının önüne çok yakıştığını belirterek, çalışmalarından dolayı Başkan Yardımcıları Yüksel Yılmaz ve Hakan Öztaş ile Fen işleri Müdürü Yasin Efe’ye teşekkür etti.

Zabıta personeli kışlık kıyafete geçti

Öte yandan Akçakoca Belediyesi zabıta personeline, Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın talimatı ile mont, ayakkabı, pantolon, gömlek, kep  ve kravattan oluşan yeni tip kıyafetleri dağıtıldı.

Akçakoca Belediye Başkanı Yanmaz  24 personele yeni tip ve yeni tasarım kıyafetlerin dağıtıldığını belirterek, "Görevlerini yeni tip ve yeni tasarım kıyafetleriyle yapacaklar. Ayrıca, yeni montlardaki tasarımlarla birlikte zabıtamız daha şık bir görünüme kavuştu. Yeni kıyafetler günümüz çalışma koşulları ve kış aylarına girmemiz nedeni ile  uygun hale getirildi. Personelimize yeni kıyafetleri hayırlı olsun.” dedi.

"Zabıta teşkilatı dürüstlük, ilke ve özverinin simgesidir”

Başkan Yanmaz, zabıta teşkilatının vatandaşların sağlıklı, huzurlu ve güven ortamında yaşamanın güvencesi olduğunu hatırlatan Başkan Yanmaz, "Zabıta teşkilatımız kanun ve yönetmelikler çerçevesinde, sosyal yaşamın her alanında hemşehrilerimizin huzur ve esenliği için kesintisiz görev yapmaktadır. Zabıta personelimize kolaylıklar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (8)
??? 7 ay önce
Ne habe ne haber evet zavallı heykel çok madur olmuş başkan çok iyi bir iş yapmış bravooooo
aşalım bunları 7 ay önce
Heykel meykel faydasız boş işleri bırakın. Bunlar az gelişmiş ülkelerde olur. Önemli olan hizmetlerdir.
Düzceli 7 ay önce
Akçakoca ve Düzce arasında zihniyet farkı var çok bariz. Helal olsun başkan sana! En azından rabia heykeliyle uğraşmıyorsun
Duzceli.. 7 ay önce
Ne gerek var.. Kurumda, okulda, il ve. Ilce merkezlerinde, emniyette jandarmada heykeli bulunmak zorunda mi? Ayet mi var?Her dükkan da resmi olmak zorunda mi!Aşın artik bu putculugu ve putperestligi...
cevat özbasan 7 ay önce
Sayın başkan Okan Yanmaz,sizi tebrik ederiz.Cumhuriyetin banisi Büyük Gazi
Mustafa Kemal ATATÜRK e her Türk evladının verebileceği kıymetin ötesinde takdire şayan çalışmanızı her zaman gururla anacağız.Başarılarınızın devamını dilerim .
Saygılarımla.
iyi 7 ay önce
helal olsun sn.başkan,bu bile bana yeter
hamza 7 ay önce
Bu adama helal olsun kimseyle ugrasmiyo didiniyo tirmaliyo hizmet icin ugrasiyo ne guzel baskansin sen be
akçakocada misafir gazets 7 ay önce
Talihsiz olaylardan sonra başarılı bier şekilde ilerliyorsunuz başkan.Yalnız bahçe kafe etrafındaki çınarların alt kısımlarını aldırtki güzel gözüksün..birde deniz sahiline sevinç tic.oraya konan şişme parkı koydurtma..çirkin bed..
29°
açık