banner615

banner614

banner701

OTURDUĞU BİNA KARANTİNAYA ALINDI

banner619

Akçakoca ilçesinde Koronavirüs paniği yaşandı. Akçakoca Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden bir kişinin, Çilimli T Tipi Cezaevine sevk edilmeden önce, sağlık kontrolleri için getirildiği Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde yapılan test sonucu pozitif çıktı. Şahsın Cumhuriyet Mahallesinde oturduğu bina karantinaya alınırken, Akçakoca İlçe Sağlık müdürlüğü hasta ile temas eden kişiler ile ilgili filyasyon çalışmasına başladı.

Akçakoca 17.06.2020, 20:51 17.06.2020, 22:15
11903
OTURDUĞU BİNA KARANTİNAYA ALINDI

Düzce’nin Akçakoca İlçesi Cumhuriyet Mahallesinde ikamet eden bir şahıs, Çilimli T Tipi Cezaevine nakli sırasında, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne sağlık kontrolüne götürüldü. Burada kişiye yapılan Koronavirüs testi sonucu pozitif çıkması üzerine, hasta Düzce Atatürk Devlet Hastanesinde karantina altına alındı.

Düzce İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri, hasta ile ilgili Akçakoca İlçe Sağlık Müdürlüğü’ne bilgi vermesinin ardından harekete geçen sağlık ekipleri, şahsın oturduğu binayı 14 günlük karantina altına aldı. İlçe Sağlık Müdürlüğü ekipleri ayrıca, hasta ile temas halinde bulunanlar ile ilgili de filyasyon çalışmalarına başladı.

Yorumlar (3)
Yusuf bin Eyyüp 4 ay önce
Kişinin ikamet ettiği ev karantinada değil ve ayni binada oturan kişilere dahi test yapılmadı
Yığılcalı 4 ay önce
Hadi akçakoca nın yolunu da kapatın.
ALLAH YARDIM ETSİN 4 ay önce
BÜTÜN TUTUKLULARA DA BULAŞTIRMASIN, YOKSA DÜZCENİN BİTTİĞİ GÜN OLUR. NEREDEN NASIL KAPMIŞ.
32°
açık