banner615

banner614

banner701

ÖZKÖK KÜLTÜR EVİ'NE TAŞINIYOR

banner619

Akçakoca Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğü, Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi, Muhasebe Müdürlüğüne bağlı Gelir Servisi ile Zabıta Müdürlüğüne bağlı bazı birimler Özkök Kültür Evi’ne taşınıyor.

Akçakoca 12.06.2020, 09:52
1500
ÖZKÖK KÜLTÜR EVİ'NE TAŞINIYOR
banner682

Akçakoca Belediyesi'nin bazı birimlerinin Çuhallı Çarşısında bulunan Özkök Kültür Evi’ne taşınmasına karar verildi. Akçakocalı vatandaşlara daha iyi daha hızlı hizmet vermek adına alınan karar doğrultusunda Akçakoca Belediyesi'nin birimlerinden olan Umut Işığı Yardımlaşma ve Dayanışma Birimi, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Muhasebe Müdürlüğüne ait gelir servisi ile Zabıta Müdürlüğüne bağlı bir birim mevcut belediye binasından Çuhalı Çarşısında bulunan Özkök Kültür Evi'ne taşınacak. Özkök Kültür Evi'nde bulunan kursiyerler ise Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Müdürlüklerince görüşülerek mağdur edilmemelerine özen gösterilerek tahliyesi sağlanacak.

Yorumlar (3)
Resul İnan 2 ay önce
Bahsi geçen evi bağışlayan Beyefendi ömrünü ABD de tıp alanında geçirmiş yüz yaşına merdiven dayamış biridir. Adı üstünde kültürel faaliyetler açısından bağışlanmıştır. Belediyenin ne haddine orayı ek bina olarak kullanmak. Hadsiz herifler
halk 2 ay önce
sizin Zabıta çalışıyormuydu.Biz hiç görmedikde.
Düzceli 2 ay önce
Degerli Fikret Özkök ve ailesi bu binayı kulturel faaliyetler yapılması kaydiyla bağışlamışır.
23°
açık