banner615

banner614

banner701

PLAJLAR PIRIL PIRIL OLUYOR

Yaz sezonun açılması sonrası Batı Karadeniz’in İncisi Düzce’nin denize açılan yüzü Akçakoca’da sahiller Akçakoca Belediyesi ekipleri tarafından temizleniyor.

Akçakoca 29.06.2020, 15:00
1925
PLAJLAR PIRIL PIRIL OLUYOR
banner682

Yeşilin ve mavinin birleştiği 38 kilometrelik sahil şeridi olan ve 3 adet mavi bayraklı plaja sahip Akçakoca'da yerli ve yabancı turistleri en iyi şekilde ağırlamak için başlatılan kumsal temizliği devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kum temizleme aracı ile sahillerde titiz bir çalışma sürdürüyor.

Plajlarda, dalgaların getirdiği atıklar, çürümüş yosunlar ve istenmeyen taşlar yüksek devirle çalışan makine sayesinde 20 kişilik personelin katılımıyla temizleniyor.

Plajlarda yapılan kum temizliğinin yanı sıra Akçakocalıların ve çevre illerden gelen vatandaşların çadır kurup kamp yaptığı, günübirlik deniz keyfi yaşadığı sahiller ve yağışlar sonrası şehir içinden geçen dere yataklarında biriken çöpler de toplanıyor.

banner710
Yorumlar (8)
Kevser er 3 gün önce
Cok guzel
vatandaş 4 gün önce
Helal başkan adamsın ilk defa garibanı düşünen cıktı.Allah yolunu acık etsin her sene rezillik cekiyorduk.ilk defa senin sayende temizlik gördü.eskiler umrumda bile değildi.teşekkür
CAN.D 4 gün önce
buravo BSKAN SAG OL TEBRIK EDERIM SÜPER
başkana 4 gün önce
çuhallıda zabıtayı artırın.afganlılardan mültecilerden kusacaz artık
Akcakocalı 4 gün önce
Sonunda Akçakoca'da güzel şeyler yapılıyor. Okan Yanmazı Akçakoca olarak taktir ediyoruz
Karıncaincitmez 4 gün önce
beyaz donlu magandalar yakında pisliğini bırakır gider ,istediğiniz kadar temizleyin adam temizliğin ,düzenin ne olduğunu bilmiyor,bırakın öyle kalsın ,uğraşmayın.
İsimsiz 4 gün önce
Çok kirli zaten umarım temizlenir
Kıribo 4 gün önce
Süğer haber işte bu deniz kum güneş