banner615

banner614

banner701

SAYGISIZ MİDYECİYE KARŞI BELEDİYENİN SESSİZ KALDIĞI İDDİA EDİLDİ

banner619

Akçakoca’da Atatürk Caddesi’nde yaşayan vatandaşlar cadde üzerindeki bir midyecinin çevreyi rahatsız eder şekilde açtığı müzik yüzünden evlerinde duramaz hale geldi. İddiaya göre defalarca aramalarına rağmen belediye kılını bile kıpırdatmıyor.

Akçakoca 09.08.2020, 22:07 10.08.2020, 15:57
6004
banner682

Akçakoca’da Atatürk Caddesi’nde ikamet eden vatandaşlar cadde üzerinde satış yapan bir midyecinin çevreye rahatsız eder şekilde, son ses açtığı müzik yüzünden rahatsız. Bölge halkı sabahtan akşamın geç saatlerine kadar yüksek seviyede çalan müzik yüzünden evlerinde duramaz hale geldi. Daha da acısı ise iddiaya göre Akçakoca Belediyesi’ni defalarca aramalarına rağmen belediye hiçbir önlem almadı.

Öncü Haber’e ulaşan bir vatandaş, “Her akşam son ses müzik.Her gün arıyoruz. Zabıta gelmiyor bile. Evde müzik sesinden durulmuyor. Belediye aradık 3 saat oldu, ne gelen var ne giden. Belediye Başkanı yok herhalde Akçakoca’nın. Her Allah’ın akşamı böyle. Her gün zabıta aranıyor. Zabıta yok.” sözleriyle çevrede yaşayanları hiçe sayan saygısız midyeciye karşı belediyeyi göreve davet etti.

BAŞKAN YANMAZ'DAN AÇIKLAMA

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, konu ile ilgili yaptığı açıklama da ilgili işyerine müdahale edildiğini ve zabıta müdürlüğüne gerekli ikazın yapıldığını söyledi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (5)
Wc 1 ay önce
Turislik merkezin ortasındaki wc yi hicmi girmuyorsunuz berbat ötesi hicmi ilgilenmez belediye burayla kapısına kilit vurun daha iyi
Halk 1 ay önce
Basjan bey.Lutfen ama lutfen Ataturk cd.deki çöp supuren abiyi baska yere girevlebdirin Abi kopeklerle gszsin otursun saga sola baksin eglensin.Bahce kafenin karsi kaldirimini kim supuruyor.kimse supurmuyor..temizlik isleri basinda durmazsa olacagi budur..
Park bahceler md.calissin 1 ay önce
Başkan park bahceler mdrn bi dolassin.Cinarlarin altindan cikan filizleri temizletsin.En az 4 m alttan budattir birqz calissin.Orm.işl.löj.arkasindaki cinarlari ornek alabilirsin.
Hüseyin Yavuzdemir 1 ay önce
Aslında bu şikayetin, Il çevre ve şehircilik müdürlüğüne yapılması gerekir. Belli bir desibelin üzerinde müzik yayını yaparak çevreyi rahatsız edenlere yüklü para cezası uygulanmaktadır.
Mahalleli 1 ay önce
Tskrler Baskan..
22°
parçalı az bulutlu