banner615

banner614

banner701

TÜM SOKAKLAR YIKANDI

banner619

Akçakoca Belediyesi tarafından kentin cadde ve sokakları ilaçlı suyla yıkanarak dezenfekte edildi. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz itfaiye aracının direksiyonuna geçerek cadde ve sokakları yıkadı.

Akçakoca 23.03.2020, 12:50 23.03.2020, 15:17
2852
banner682

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs tehdidine karşı önlemler Akçakoca’da da  alınmaya devam ediyor.

Akçakoca  Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin cadde ve sokakları ilaçlı suyla yıkanarak dezenfekte edildi.

Akçakoca Belediyesinin gerçekleştirdiği dezenfekte çalışması kapsamında Başkan Yanmaz İtfaiye Müdürlüğünden bindiği itfaiye aracını kullanarak cadde ve sokakları ilaçlı suyla yıkadı.

 

Başkan Yanmaz, “Akçakoca  Belediyesi olarak çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Türkiye’de en çok dezenfeksiyon ilacının kullanıldığı ilçenin Akçakoca olduğunu gönül rahatlıkla söyleyebiliriz. Belediye olarak önlemlerimizi erken aldık, almaya da devam ediyoruz. Vatandaşın da gerekli tedbirleri almasını ve yapılan uyarılara uymalarını rica ediyorum. Toplu alanlarda bulunmamaları gerekiyor, tokalaşmayı öpüşmeyi bir kenara bırakmaları gerekiyor.Özellikle 65 yaş ve kronik hastaların sokağa çıkma yasağına uymalarını önemle vurguluyoruz’’ ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (2)
OKADARRR... 7 ay önce
ŞOV YAPMASIN HERKES İŞİNİ YAPSIN BAŞKAN BAŞKANLIK ŞOFÖR ŞOFÖRLÜK YAPSIN
şakacı 7 ay önce
ya arkadaş bu işte bile siyaset yapmayın ayıp ya
18°
parçalı bulutlu