banner615

banner614

banner701

UZLAŞMAYA VARILDI

banner619

Uzun yıllardır iş yaptığı Akçakoca Belediyesi'nden yüklü alacağı olduğu gerekçesiyle Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ın makam aracını haciz koyduran Ankara merkezli firma, ödeme konusunda sağlanan anlaşmanın ardından haciz işlemini durdurdu.

Akçakoca 24.01.2020, 17:15
3553
UZLAŞMAYA VARILDI
banner682
Akçakoca Belediyesi'nden 160 bin lira alacağına karşılık belediye başkanının makam aracını haczettirerek bağlatan Ankara merkezli firma geri adım attı. Belediyenin borç ödeme planını kabul eden firma, haciz işlemini durdurdu.

Bunun üzerine belediye ekipleri, makam aracının bağlı olduğu yeddiemin otoparkına giderek aracı ait olduğu yere, belediye binası otoparkına çekti.
Söz konusu firma ile belediyenin üzerinde anlaştığı ödeme planı, uzun vadeye yayılmış bir ödemeyi içeriyor.Akçakoca Belediyesi'ne 25 yıldır iş yapan ve milyonlarca lira gelir elde eden firmanın, belediyenin borç ödeme planını kabul etmeyip haciz yoluna başvurması, ilçe halkının da tepkisini çekmişti.
Yorumlar (1)
Gayret 9 ay önce
Borç ne zamanın ona bakılmalı borç karşılığında ne iş yapılmış ona bakılmalı adam alacağını alacak tabiki ödeme olmaSa o şirket nasıl ayakta durucak şirkete olan borç acilen odenmeli
27°
hafif yağmur