banner615

banner614

banner701

VATANDAŞ SAHİLLERE AKIN ETTİ

Batı Karadeniz'in incisi" diye tabir edilen Akçakoca'da bayramın ikinci gününde yoğunluk yaşanıyor.

Akçakoca 05.06.2019, 17:03 07.06.2019, 21:44
1731
banner682
25 bin olan nüfusu yaz aylarında 4 katına ulaşan Akçakoca'da, 3 mavi bayraklı plajı, 38 kilometre sahil şeridi ve 5 yıldızlı oteli ile bölgenin en önemli turizm ilçesi Akçakoca'da turist yoğunluğu yaşanırken otellerde doluluk oranı yüzde 90' lara ulaştı.

Akçakoca Turizm Tanıtma Derneği Başkanı Oğuzhan Yemenici, yaptığı açıklamada, bayramın ikinci gününde yoğunluk yaşandığını söyledi.Tüm hazırlıkların yapıldığını belirten Yemenici, " Akçakoca zaten yaza bütün tesislerimiz hazırlanmıştı. Misafirlerimizi bekliyorduk.Bayramın ikinci günüde Turistlerimiz de gelmeye başladı. Şu anda doluluklar hat safhalara ulaştı. Plajlarımız da bayram dolayısıyla birlikte dolmaya başladı.
Güzel bir sezon geçireceğimize inanıyorum.Bayramda görülen hareketliliğe bakarak." dedi.Güvenlik tedbirlerinin alındığını vurgulayan Yemenici," Belediye ve Kaymakamlığımız gerekli tedbirleri aldı. Jet- ski ve belediye ekipleri gerekli güvenlik önlemini yapıyorlar. Özellikle denize girilen saatlerde gerekli uyarı ve önlemleri yapıyorlar. " ifadesini kullandı.Yemenici, Akçakoca'nın turistler için cazibe merkezi olduğunu söyleyerek şöyle devam etti:

" İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlere çok yakın olan bir şehir.

Denize girmek isteyenleri, eğlenmek isteyen herkesi bekliyoruz. Zaten Akçakoca bilindiği gibi güzel eğlence merkezlerine sahip, gezilebilecek mesire alanları,mağaraları, şelaleleri bulunduran bir şehir. Turistlerine gelip görmeleri gereken bir ilçedir."  (AA)
banner710
Yorumlar (8)
Baskan uyuma 1 yıl önce
Bu kadar pis plaj hicbir sene olmamisti..baskan uyuma .afganlilari araplari sokma.nedir yaa.bunlar hep resim cekiyor kadunlarin.
Ankarali 1 yıl önce
Pislik icinde caysiz bufesiz sezlongsuz bir plaj.multeciler beyaz kilotla denize giriyor.afganli arizona surungenleri kizlarin fotolarini cekiuor gizlice.
Baskana.. 1 yıl önce
Hakkatende donla giren surüyle multeci doldu tasti.heryer pislik icinde.cay kahce icilecek hicbir bufe yok.Başkan kilotla denize giriuorlar.ya çeki duzen verin yada karasunun arkasindan nal toplarsin.
Turist 1 yıl önce
Sahilden igrendim resmen.afganli surusuyle pislik icinde arap afganli kilotla denize giriyor.mal meydanda needeyse.ne onlemi aliyosun baskan.biz rahatsiz oluyoruz..
Gazeteci 1 yıl önce
Sen yaptin.diger yerleri b..goturuyor.heryer afganli multaci.Baskan tam hayal kirikligi.ne sezlong var ne temizlk.sen baskansan turizme egil.
Fiyasko 1 yıl önce
Ankaradan gelen artk karasuya gidiyor.sen dolduedun multeciyi afganliyi.sahiliniz pislik icinde.plajda yiyecek icecek bir cafeniz yok.fiyasko
Baskan sana yazklar olsun 1 yıl önce
Gazeteci olarak tam hayal kirikligi sahil..ne sezlong var.ne cay icilebilecek biryer var plajda.tam fiyasko.afganlisi suriyelisi dolmus bizlede bakiyoruz.
Baskann dikkantine 1 yıl önce
Belediye baskani bak bi kaza cikacak.afganlidan rahatsiz oluyoruz.fotograflarimizi cekiyorlar.lutfen shell tarafina yonlendirin onlari.
20°
açık