banner614

banner701

YANMAZ: KISITLI BÜTÇEYLE ÇOK İŞ YAPIYORUZ

banner619

Akçakoca Belediyesi eliyle yürütülen çalışmaları sık sık MHP ilçe yönetimiyle birlikte saha inceleyen Belediye Başkanı Okan Yanmaz, kısıtlı bütçeye sahip olmalarına rağmen belediyenin öz kaynaklarıyla birçok kalemde maliyeti düşürerek çalıştıklarını söyledi. MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel de teşkilatı adına her daim Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın yanında olduklarını belirtti.

Akçakoca 23.05.2020, 10:30 24.05.2020, 11:07
421
YANMAZ: KISITLI BÜTÇEYLE ÇOK İŞ YAPIYORUZ
banner682

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, eşi Umut Işığı Koordinatörü Nursen Yanmaz ve Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz, MHP ilçe teşkilatıyla birlikte, belediyenin son dönemde yürüttüğü çalışmaları yerinde inceledi.

MHP Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleriyle birlikte şehir meydanında, liman içi bölgesinde ve Merkez Camii karşısında yürütülen çalışma alanlarını dolaşan Yanmaz çifti, buralarda yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

Başkan Yanmaz, kısıtlı bütçeye sahip olmalarına rağmen belediyenin öz kaynakları ve kendi personeli ile çalışmalar yürüterek maliyetleri çok düşürdüklerini ifade ederken, benzer projelerin hız kesmeden devam edeceğini de aktardı.

Başkan Yanmaz ve eşi Nursen Yanmaz ile birlikte proje alanlarını gezen MHP heyeti ise ortaya çıkan güzel görüntüler karşısında Başkan Yanmaz’a teşekkürlerini iletirken, İlçe Başkanı Mustafa Özensel de teşkilatı adına her daim Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın yanında olduklarını belirtti.

banner710
Yorumlar (2)
Balcı 2 hafta önce
Umut ışığı koordinatörü ne Allah aşkına?jan janlı isimler sıfatlar vs.sanki NASA koordinatörü....
israf 2 hafta önce
Kısıtlı bütçeyle hizmeti sağa sola gereksiz heykeller dikerek mi yapıyor? Nasıl bir zihniyet bu.
19°
kapalı