banner615

banner614

banner701

YARDIM TIRI AKÇAKOCA’DAN YOLA ÇIKTI

banner619

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birimi tarafından Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremler için toplanan yardım malzemeleri, kamyona yüklenerek Elazığ ve Malatya deprem bölgesine gönderildi. Yardımların toplandığı kamyon, belediye önünden hareket etmesinin öncesinde Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz son çalışmaları yerinde inceledi.

Akçakoca 01.02.2020, 10:46 01.02.2020, 11:39
327
YARDIM TIRI AKÇAKOCA’DAN YOLA ÇIKTI
banner682
Türkiye’nin dört bir yanından olduğu gibi Düzce’den de depremzede illere yardım eli uzanmaya devam ediyor. Bu kapsamda Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Birimi tarafından toplanan bir tır dolusu yardımlar Elazığ ve Malatya’ya gönderildi.
Akçakoca halkının verdiği ihtiyaç maddelerinin yükleneceği tırın hareketinden açıklamalarda bulunan Akçakoca Nakliyeciler Kooperatifi Başkanı Muammer Büyük, toplanan yardımların deprem bölgesine ücretsiz taşınmasına imkan vermekten ötürü mutlu olduklarını ifade etti.
Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ise yaptığı konuşmada, “Elazığ ve Malatyalı depremzede kardeşlerimizin yaşadığı felektin bir benzeri geçmiş yıllarda bizler de yaşadık. Yakın tarihte Düzce ve Akçakoca olarak sel afetinde kayıplar verdik. Bu nedenle depremzede kardeşlerimizi en iyi anlayanların bizler olduğunu düşünüyorum “ dedi.
Başkan Yanmaz, depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha başsağlığı diledi. Konuşmaların ardından yardım kamyonu Elazığ’a yola çıktı.
Yorumlar (1)
YAVUZ 0881 9 ay önce
İyi güzel yardim kendimizi kaldırmayalım madem okadar duyarlı yetkilierimiz var 99 depremindrn sonra kac defa duzce genelinde tekrardan binaların kontrolleri yapıldı yada deprem yönetmeliği veya ruhsatı neye göre verildi bunlar yapıldımı
27°
az bulutlu