banner615

banner614

banner701

YEMENİCİ SÖZÜNÜ TUTTU

banner619

Akçakoca eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, seçim öncesi verdiği sözü tutarak Fehmi Öney Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocukları sinemaya götürdü.

Akçakoca 24.04.2019, 16:57 24.04.2019, 17:00
1818
YEMENİCİ SÖZÜNÜ TUTTU
banner682
2014-2019 yılları arasında Akçakoca Belediye Başkanlığı yapan Cüneyt Yemenici, çocuklara verdiği sözü tuttu. 31 Mart Yerel Seçimleri'nde AK Parti tarafından tekrar aday gösterilen ancak seçimi kazanamayan eski Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, seçimlerden önce Fehmi Öney Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocukları ziyaretinde 'Sizi sinemaya götüreceğim' diyerek söz vermişti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda öğrencilerin sinema isteklerini gerçekleştiren Yemenici’ye eşi Nilay ve kızı Cemre Yemenici de eşlik etti.Kadir Çöpdemir’in başrolünü oynadığı “Kuklalı Köşk-Hırsız Var” isimli sinema filmini izleyen çocukların mutlulukları yüzlerinden okunurken, Yemenici konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları belirtti:

"Çocuklarımıza seçim öncesi verdiğimiz bir söz vardı. İlk fırsatta onlarla birlikte bir sinema filmi izleyeceğimize dair söz vermiştik. Geçtiğimiz gün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ydı. Bu vesile ile Fehmi Öney Çocuk Evleri Sitesi’nde kalan çocuklarımızın yüzlerini güldürmek istedik. Onlar bizim geleceğimiz, yarınlarımız. Her daim geleceğe umutla bakmalarını, başarılı bireyler olarak ülkemizin gelişimine katkı sağlamalarını temenni ediyorum. Yüzlerini güldürebildiysek ne mutlu bize. Ayrıca gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz için katkılarını esirgemeyen, bize bu imkânı veren Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Zeki Yıldırım Bey’e de teşekkürlerimi iletiyorum."

Haber: C.ÜSTÜNERbanner710
Yorumlar (6)
Saltanat 1 yıl önce
Başkan çok borç yapmışsın akçakocanın eti nedir budu nedir yazık olmuş akçakocalıya
Ah başkan 1 yıl önce
onca yıl başkanlık yaptın da bir plajlara soyunma kabini dahi yapamadın ya ne diyeyim.. Hala turizmin orta çağındayız resmen...
akçakocalı 1 yıl önce
kolay değil kabullenmek , hala ATLATAMADI ama yapacak bişey yok keşke bu davranışlarını geçen 5 yıl içinde yapsaydın
Resul İnan 1 yıl önce
hayrın mübahı gizli yapılandır, reklam kokan hareketlere çocukları alet etmeyin, 18 yaş altı çocukların hele ki devlet koruması altındaki çocukların fotoğraflarını boy boy koyamazsınız açık şekilde sitenize, etik kuralları da biz öğretmeyelim.
Kaynaşlılı 1 yıl önce
Helal olsun başkan
tebrikler 1 yıl önce
Allah razı olsun başkan.
15°
hafif yağmur