banner615

banner614

banner701

ACİL ÖNLEM ALINMALI

banner619

Düzce’de son günlerde sık sık meydana gelen ve özellikle gençler arasında, yeni bir uyuşturucu madde olan Bonzai kullanımı giderek artıyor. Dün akşam iki genç daha bonzainin etkisiyle komaya girdi.

Asayiş 20.12.2014, 11:12
240
ACİL ÖNLEM ALINMALI
banner682

Fiyatı ucuz ve temin edilmesi kolay olduğu için giderek yaygınlaşan Bonzai kullanımı nedeniyle komaya giren gençlerin sayısı çoğalıyor. Yine dün akşam iki bonzai vakası daha yaşandı. Akşam saatlerinde Rasim Bedir Paşa bulvarında yerde yatan bir şahsı gören vatandaşlar hemen 112 acil servis ekipleri ile emniyet ekiplerine haber verdi.
Her gün kullanımından dolayı sokak ortasında yâda metruk binalarda yarı baygın halde bulunan gençlere bir yenisi Rasim Bedir paşa bulvarında eklendi. Aldığı uyuşturucunu etkisi ile ayakta durmakta zorlanan genç şahıs yere yığıldı. Yere yığılan genci gören vatandaşlar hemen sağlık ekipleri ile emniyet ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler çevrede yaptığı araştırmada yerde yatan bir şahsa ulaşamazken ihbarın geldiği yerden ayrıldı.
İkinci bir ihbar alan ekipler hemen ihbarın geldiği yere yöneldi. Yerde yatan bir şahsı gören emniyet ekipleri baygın genci uyandırmak için uzun süre çaba sarf etti. Şahsı Uyandırmakta başarılı olamayan ekipler hemen 112 acil servis ekiplerine haber verdi. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri kendinde olmayan şahsı ambulansa bindirdi. Tedavi edilmek üzere hastaneye sevk edildi.

 

Haber; İ. KELEŞ

Yorumlar (0)
20°
parçalı bulutlu