banner615

banner614

banner701

BONZAİ DÜZCE’Yİ TEHDİT EDİYOR!

banner619

Bonzai kullanan gençlerin içler acısı görüntüsü!!! Dün akşam, bonzai kullanan gençler, sokakta yığılıp kaldı. Ayakta duracak hali olmayan gençlerin ibretlik görüntüsü kameraya yansıdı.

Asayiş 04.12.2014, 10:20
318
BONZAİ DÜZCE’Yİ TEHDİT EDİYOR!
banner682

“Bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu dehşet saçmaya devam ediyor.Dün gece d-100 Karayolu Üzeri yan yolda devriye atan emniyet ekipleri yerde yatan iki kişiyi gördü.

 

 

Yerde yatan şahısları uyandırmaya çalışan ekipler her ne kadar uyandırmak istese de uyuşturucunun verdiği etki ile komaya giren gençleri kaldıramadı. Kaldırım üzerinde yatan şahısların uyuşturucunun etkisi ile kusmaya başlayınca olay yerine 112 acil servis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde yatan iki şahsa müdahale etmek istedi.

 

Ancak içlerinden biri ambulansa binmek istemeyince devre emniyet ekipleri girdi. Polis ekiplerinin yardımı ile 112 acil servis ekipleri tarafından Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

DELİRTİYOR!

 

Fiyatı ucuz olduğu için Türkiye’deki gençler arasında kullanımı hızla yayılan Bonzai, beyin hücrelerini çok kısa sürede öldürüp kişinin şizofren olmasına sebep oluyor. Son olarak kameralara takılan bonzai kullanmış iki gencin görüntüsü, bu uyuşturucunun ne kadar tehlikeli olduğunu gösteriyor.

Haber;İ:KELEŞ

Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu