banner615

banner614

banner701

BUNLAR DA TRAFİK CANAVARLARI!

banner619

Kuzey Çevre Yolunu piste çeviren motosiklet sürücüleri dehşet saçmaya devam ediyor. Süratle ilerlerken tehlikeli hareketler yapan hız tutkunu gençler için biran önce önlem alınması gerekiyor!

Asayiş 10.12.2014, 12:11
285
BUNLAR DA TRAFİK CANAVARLARI!
banner682

Hemen hemen her akşam 25-30 kişilik motosikletli grup kuzey çevre yolunda canlarını hiçe sayarak kilometrelerce hızla yarışıyorlar. Dün akşam kameralara yansıyan görüntüler ise adeta motosiklet tutkunlarının kendi canlarını hiçe sayarak akrobasi hareketleri yapması yürekleri ağıza getirdi.

 

Motosikletleri ile yarışan trafik canavarları yer yer 140 kilometre hızla seyir ettiği esnada motosikletinin üzerine yatarak ilerlemesi şaşkınlık yarattı. Bir diğer motosiklet sürücüsü ise tek teker üzerinde metrelerce ilerlemesi de dikkatlerden kaçmadı. Otomobilimizle takip etmeye çalıştığımız motosikletlilere yetişmek mümkün olmadı.

Her an ölümle burun buruna gelen motosikletli grup canlarını hiçe sayarak kilometrelerce sürat yapması buda yetmezmiş gibi o süratle motosikletin üzerine yatarak ve kafa kaldırarak ilerlemesi herhangi bir kaza olmadan son buldu. Kuzey çevre yolunu mesken tutan motosikletli gruptan acı bir haber gelmeden, bir an önce önlem alınması gerektiği bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu.

Haber;İ.KELEŞ

Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu