banner615

banner614

banner701

Faks Makinası ortalığı karıştırdı...

banner619

D100 Karayolu Çerkez Taşköprü mevkiinde bulunan bir dinlenme tesisinde kısa devre nedeniyle kablosu yanmaya başlayan faks ortalığı karıştırdı.

Asayiş 05.01.2008, 14:12
186
Faks Makinası ortalığı karıştırdı...
banner682

D100 Karayolu Çerkez Taşköprü mevkiinde bulunan bir dinlenme tesisinde kısa devre nedeniyle kablosu yanmaya başlayan faks makinesi kısa süreli bir paniğe neden oldu. İşyeri çalışanları süratle olay yerine ulaşan itfaiye ekipleri olaya müdahale edemeden yangını söndürdü

Olay öğlene doğru D 100 Karayolu Çerkez Taşköprü mevkiinde bulunan bir işyerinin çatı katında bulunan bir faks makinesinin kablosunda oluşan kısa devre nedeniyle yanmaya başlaması ile mey dana geldi. İşyeri çalışanları bir yandan itfaiyeyi ararken, bir yandan da yangına müdahale etmeye çalıştılar. İhbarı alır almaz son sürat olay yerine intikal eden itfaiye ekipleri kısa sürede yetişmesine rağmen yangının çalışanlar tarafından söndürülmüş olduğunu gördüler.

Yangında ofis olarak kullanılan çatı katının bir bölümü hasar görürken, itfaiyeciler olayın küçüklüğünün önemli olmadığını, ihbarını aldıkları her olaya müdahale etmekten geri kalmayacaklarını, hasarın küçük olmasının kendileri için sevindirici olduğunu ifade ettiler.

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu