banner615

banner614

banner701

İcra Dairesine Büyük Operasyon!

banner619

Yapılan bir şikayeti değerlendiren savcılık Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan 2’nci ve 3’üncü icra dairelerine bir operasyon düzenledi.

Asayiş 08.01.2008, 13:39
191
İcra Dairesine Büyük Operasyon!
banner682

Bir şikayeti değerlendiren savcılık sabah saatlerinde Fevzi Çakmak Mahallesi’nde, Belediyenin alt katında faaliyet gösteren ikinci ve üçüncü icra dairelerine bir operasyon düzenledi. Büyük bir gizlilik içinde icra edilen operasyona çok sayıda polis katıldı.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri savcılığın incelemesi sırasında, Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan kalıcı işyerlerinin icra dairelerinin bulunduğu giriş katında kuş uçurtmazken, basın mensuplarının görüntü almasına veya binaya girişine de izin verilmedi. Savcılığın yürüttüğü soruşturma kapsamında iki icra dairesinin tüm dosyalarına inceleme amacıyla el koyduğu ve bazı görevlilerin bilgisine başvurmak amacıyla sorgulandığı öğrenildi.

 Sabahın erken saatlerinde başlayan operasyonun icra dairesindeki bölümü  savcılığın talimatı ile  büyük bir gizlilik içinde öğle saatlerine kadar  yürütülürken, el konulan dosyalardaki inceleme sürüyor.

       

banner710
Yorumlar (0)
16°
hafif yağmur