banner615

banner614

banner620

Sır perdesi açılmıyor!

banner619

Savcılık tarafından başlatılan ve nedeni hala esrarengizliğini koruyan İcra Dairesi operasyonunda sorgulamalar tamamlandı.

Asayiş 11.01.2008, 17:36
182
Sır perdesi açılmıyor!
banner650

Geçtiğimiz günlerde Savcılık tarafından başlatılan ve neden düzenlendiği hala esrarengizliğini koruyan İcra Dairesi operasyonunda adliyeye sevk edilen altı kişinin sorgulamaları tamamlandı. Gece geç saatlere kadar süren sorgulamalarının ardından göz altına alınan kişilerin hepsi serbest bırakıldı.

Bilindiği gibi, bir şikayeti değerlendiren savcılık sabah saatlerinde Fevzi Çakmak Mahallesi’nde, Belediyenin alt katında faaliyet gösteren ikinci ve üçüncü icra dairelerine bir operasyon düzenlemiş,. Büyük bir gizlilik içinde icra edilen operasyona çok sayıda polis katılmıştı. Savcılığın yürüttüğü soruşturma kapsamında iki icra dairesinin tüm dosyalarına inceleme amacıyla el konulmuş  ve bazı görevliler sorgulanmak üzere gözaltına alınmıştı

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve sabah 09.00 da sorgulamaları başlayan, savcılık tarafından dün gece 23.00 sıralarına kadar sürdürülen uzun bir sorgu sürecinin ardından gözaltına alınan kişiler serbest bırakıldı.

banner626
Yorumlar (0)
12°
hafif yağmur