banner615

banner614

banner701

AZİZİYE MAHALLESİ'NDE OLAYLI GECE

banner619

Aziziye Mahallesi'nde iddiaya göre babasıyla tartışan genç sigara içme bahanesiyle evinin çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu.

Asayiş 13.03.2020, 23:04 13.03.2020, 23:37
6683
AZİZİYE MAHALLESİ'NDE OLAYLI GECE
banner682

Aziziye Mahallesi'nde iddiaya göre babasıyla tartışan genç sigara içme bahanesiyle evinin çatısına çıkarak intihar girişiminde bulundu. Polisin ikna çabaları sonucu çatıdan indirilen R. P. intihara kalkışmadığını ileri sürdü. Düzce'de olaylar peş peşe geldi. Görünmez Eller Derneği Başkanı İlhan Yıldırım'ın öldüresiye dövülmesinin ardından bu kez intihara teşebbüs vakası yaşandı. Olay gece saatlerinde merkeze bağlı Aziziye Mahallesi 975. Sokak üzerindeki bir dairede meydana geldi. İddiaya göre; henüz belirlenemeyen bir nedenle babası ile tartışmaya başlayan 20'li yaşlarındaki R.P. sinirlenip evin çatısına çıktı. Genci çatıda dolaşırken gören komşuları yardım çağrısında bulundu. İhbar üzerine adrese Düzce İtfaiyesi, polis ve Düzce Arama Kurtarma (DAKE) ekipleri sevk edildi. Emniyet ekiplerinin ikna çabaları sonucu çatıdan inen R.P.'nin intihar etmek için değil sigara içmek için çatıya çıktığını söylediği ileri sürüldü. İntihara kalkıştığı sanılarak ekipleri alarma geçiren genç sağlık kontrolü için hastaneye götürülğrken, polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Yorumlar (3)
Duzceli 7 ay önce
Düzceli olarak aldiginiz belediyeleri geri vereceksiniz millete hesap vereceksiniz
Web 7 ay önce
Yahu yukardaki yazısı yirmi yıl önceki web sayfasından mı kopyaladınız bu ne biçim yazı böyle? Gelişigüzel ve panele aykırı. Neyse.
Beyin yakan haber 7 ay önce
Çocuk sigara içmeye çiktim intihar degil diyo ve olayin tek muhatabi. Kafayimi yediniz millet?
18°
parçalı bulutlu